Numerologický horoskop

Asi neexistuje žena, ktorá by nepozerala partnerskú zhodu so svojím vysnívaným chlapom. Okrem klasických horoskopov a astrológie ti odpovede na tvoje otázky môže dať aj mágia čísiel – numerológia a konkrétne numerologický horoskop. 

 

Chceš vedieť, či ste spolu správne? 

Matika je úplne jednoduchá. Na to, aby si vypočítala číslo vášho vzťahu, musíš najskôr vypočítať číslo každého z vás a to tak, že spočítaš všetky čísla v dátumoch narodenia. Napríklad:  

10.09.1995 = 1+0+0+9+1+9+9+5 = 34 = 3+4 = 7 

23.06.1995 = 2+3+0+6+1+9+9+5 = 35 = 3+5 = 8  

Teraz spočítaj čísla, ktoré ti vyšli:

7+8 = 15 = 1+5 = 6  

V tomto prípade je číslo vzťahu 6. A teraz pozeraj nižšie, čo to znamená.  

Číslo 1  

Ste dvaja ľudia, ktorí presne vedia, čo chcú. Nie len vo svojom živote, ale aj vo vzťahu. Preto sa občas zdá, že si navzájom robíte konkurenciu vo vzťahu. Je to však v poriadku, pokiaľ si vážne nemyslíte, že ten druhý je niečo menej ako vy. Pokiaľ to tak nie, tak si aj naďalej užívajte skvelý vzťah dvoch samostatných a dospelých ľudí.  

Dvojica sa bozkáva v objatí
zdroj: Pexels/Anna Tarazevich

Číslo 2  

Váš vzťah je založený na láske a vzájomnom pochopení. Rešpektujete jeden druhého a nie sú pre vás cudzie ani kompromisy. Máte naozaj osudový vzťah a spolu dokážete veľmi veľa. Občas sa ale stáva, že aj osudový vzťah môže skončiť rozchodom. V tomto článku odhalíš tipy, ako tomu môžete predísť. 

Číslo 3  

Jeden pre druhého ste ako stvorení. A cítite to aj vy. Máte pocit, že sa poznáte celý život, chápete sa bez slov a čítate si myšlienky. Pozor na to, aby ste sa jeden v druhom úplne nestratili. Nezabúdajte, že je dôležite mať aj vlastné koníčky a záujmy. Inak stratíte všetko okolo seba.  

Číslo 4  

Pred tým, ako ste sa dali dokopy, nepodpisovali ste náhodou žiadnu zmluvu? Všetko vo vašom vzťahu funguje presne podľa dopredu dohodnutých zásad a pravidiel. Na jednej strane je to super, pretože vždy viete, čo máte jeden od druhého očakávať. Na druhej strane vám však chýba improvizácia a romantika vo vzťahu.  

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy