Photo by Scott Broome on Unsplash

Povedzme si úprimne, kino a večera, to už nie je žiadne originálne rande. Čo tak vyskúšať niečo nové, pri čom sa zabavíte aj niečo naučíte? V kurze sú dnes doslova práve kurzy.

Že sa dá spoločne hýbať a upevňovať vzťah zistíš na tanečnom kurze. Či už spolu pôjdete na rodinnú oslavu, alebo piatkovú párty, môžete byť tým párom, ktorému to na parkete ide. Ako inšpiráciu sme pre teba vybrali 2 nové kurzy, ktoré sa ti na takých akciách rozhodne vyplatia.

Čaká vás párty? Naučte sa, ako vyzerá správny Hustle

Skvelé na Hustle je, že si ho viete zatancovať s hocikým, hocikde a na akýkoľvek hudobný štýl, ktorý máte radi a nemusíte v ňom hľadať nejaký špecifický rytmus, či zložité kroky. Aj preto je vhodný, ak ste v tanci aj začiatočníci či sa obávate náročnosti.

Hustle je spoločenský párový tanec, ktorý vznikol v 70. rokoch v portorikánskej komunite počas disko éry v NYC. Bol inšpirovaný mambom/salsou a od tej doby si prešiel vplyvom rôznych tanečných štýlov ako Swing, Tango, Waltz a v súčasnosti mladá generácia tanečníkov prináša inšpiráciu z ďalších párových či street dancových tanečných štýlov. Tancuje sa na klubovú hudbu od funky, diska, cez house až po súčasný pop či RnB, čo robí z tohto tanca univerzálny párový tanec, ktorý si spoločne v páre viete užiť v klube či na ktorejkoľvek tanečnej párty.

Tancovať sa bude vo štvrtky od 19.10 do 20.15 a 13-lekciový kurz začína 17.9.2020.

Ľudové tance vás naučia majstri

Ak sa chcete blysnúť na svadbe či oslave, kde je pravdepodobné, že zaznejú ľudové tóny, potom sa nebojte učiť priamo s majstrami! Že ste na ľudovky nikdy netancovali? Nevadí!

Fero a Barbora Morongovci vás prevedú krásou slovenského folklóru od východu na západ. Naučíte sa základné techniky a kroky, ktoré môžete využiť na svadbách či spoločenských udalostiach (čardáše, polky a iné) z rôznych regiónov Slovenska. Toto je kurz, ktorý by mal absolvovať každý pár!

Poznač si, tancuje sa každý utorok od 22.9. od 20.15.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife