Nie je ničím neobvyklým, že posledné roky sa zoznamovanie a nadväzovanie nových kontaktov presunulo skôr do online sveta. Kým kedysi sme fičali na Pokeci, neskôr sme si nevedeli predstaviť život bez Facebooku, teraz sme sa zamerali na Instagram a online zoznamky Tinder či Badoo.

Online zoznamiek sa obávať nemusíš, no mala by si si dať pozor na klamárov a špekulantov. V našom predošlom článku sme ti spísali pár tipov, ktorými by si sa počas online zoznamovania mala riadiť. Princíp týchto zoznamiek je jednoduchý. Smerom doprava dáš like niekomu, kto sa ti páči a doľava „swajpneš“ toho, čo ťa nezaujal.

Kým na Badoo môžeš kontaktovať aj niekoho, kto nedal srdiečko tebe, na Tinderi si môžete napísať až po tom, ako máte obojstrannú zhodu.

Ak chceš, aby si takýchto zhôd mala viac a aby si mohla spoznať nových zaujímavých ľudí, stačí sa zamerať na tri malé detaily, ktoré ti pomôžu.

Fotky tvojich záľub

Ak budeš mať všetky fotky s rovnakou pózou a našpúlenými perami, zaujmeš možno tých chlapov, ktorým nejde o vzťah, ale chcú si len užiť. Ak hľadáš niekoho reálneho, zameraj sa skôr na fotky z tvojho života. Ak máš domáce zvieratko, pridaj fotku s ním.

Ak rada varíš, postni pokojne aj takúto fotku. Taktiež to môžu byť rôzne záľuby ako turistika, tanec, behanie a podobne. Keď chlap bude vidieť, že si aktívna, nenudíš sa a nečakáš s mobilom v ruke, kedy ti niekto napíše, zaujmeš ho viac.

Vyplnený profil

Niekedy pomôže aj to, keď rovno pridáš fotku celej svojej postavy. Predídeš tak zbytočným nedorozumeniam a osoba na druhej strane ťa nebude musieť otravovať, aby si poslala fotky, kde ťa vidieť celú. Budeš tak mať istotu, že ti napíšu len tí, ktorým si sa naozaj zapáčila.

Taktiež o sebe pridaj krátke info. Čím zaujímavejší a originálnejší popis o sebe vymyslíš, tým máš väčšiu šancu na úspech. Ak aj s niekým budeš mať zhodu a budeš mu chcieť napísať, vyhni sa klišé frázam ako ahoj, ako sa máš alebo čo robíš. Hneď prvou správou ho odrovnaj.

Pozor na gramatiku

Toto býva problém najmä pri chlapoch a ich horšej gramatike, no čudovala by si sa, koľkí z nich si gramatické chyby všímajú aj na nás ženách. Nemusíš mať čiarku všade tam, kde patrí, no mala by si sa vyhnúť aspoň hrubiciam. Snáď vieš, aké i/y sa píše v slove milovať. 🙂

Na začiatok skús využiť tieto tipy a uvidíš, že tvoj profil zaujme viac potenciálnych partnerov. Stále si však dávaj pozor na podvodníkov, neposielaj svoje nahé fotky, žiadne osobné údaje týkajúce sa čísla karty a podobne. Potom ti už len stačí počkať, kým sa objaví ten pravý. Alebo aspoň niekto normálny.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.