cvičenie na pláži pre dokonalé boky
Pexels/The Lazy Artist Gallery

Je veľkou pravdou, že my ženy túžime byť krásne nielen vnútorne, ale i naším zovňajškom. Málokedy sa uspokojíme s akoukoľvek nedokonalosťou, ktorá sa na našom tele nachádza. Niektorej prekážajú silnejšie stehná, inej zase bruško a takto by sme vedeli pokračovať aj naďalej. Ukážeme ti, ako dosiahnuť dokonalé boky.

Je medzi nami veľké množstvo práve takých, ktoré ako na svojej kondícii, tak i svojich nedostatkoch, usilovne pracujú. Dnes bude priestor venovaný tým, ktoré by rady zdokonalili svoje partie v oblasti bokov. 

Postačí, ak do svojho tréningového plánu zaradíš niekoľko cvikov v obmene s tými, ktoré cvičíš bežne a tvoje boky budú každým dňom dokonalejšie. Poďme teda do toho!

Cviky na dokonalé boky bez pomôcok

Tento tréning je skvelý v tom, že si nielen výborne zacvičíš a rozhýbeš sa, ale prostredníctvom neho budeš pracovať na zdokonaľovaní svojich bokov. Cvičiť ich môžeš samozrejme aj v pohodlí domova a v týchto letných dňoch i vo svojej záhrade.

Krátky, no efektívny tréning

Tieto cviky si určite zamiluješ a určite zapojíš aj do svojho celkového tréningového plánu. Navyše, môžeš ich realizovať nielen v pohodlí svojho domova, ale pokojne aj medzi akoukoľvek činnosťou. Nielen, že si pri nich oddýchneš a ponaťahuješ svaly, ale dopraješ svojim bokom to, čo potrebujú.

Špeciálne cviky

Tento tréning je zameraný špeciálne na boky. Okrem toho je však veľmi výživný a precvičíš si ním aj svoju kondíciu. Skús si ho v obmene s inými dopriať taktiež a poďakujú sa ti nielen tvoje boky, ale celé telo.

Vyformuj si boky s tabatou

Možno si o tom netušila, no svoje boky si môžeš formovať aj prostredníctvom tabaty. Pekné boky dosiahneš aj prostredníctvom tohto dynamického tréningu, ktorý sa ti určite rýchlo zapáči. Tak smelo do toho!

Cvičenie na boky a pás s fit loptou

Ak ju máš doma za dverami, teraz je ten správny čas, aby si ju odtiaľ vytiahla. Svoje boky dokážeš zdokonaľovať aj pomocou fit lopty a v pohodlí domova. Nezabudni na pitný režim a príjemnú hudbu, ktorá ťa bude pri každom cvičení sprevádzať a dodávať energiu navyše. Držíme ti prsty, určite to zvládneš!

V prípade, že by si potrebovala dodať svojmu telu energiu na celý deň, skús tieto ranné rituály, ktoré ťa určite nakopnú. Nájdeš ich v našom článku, v ktorom sme sa naposledy práve tejto téme venovali. 

Viac z kategórieFitness