Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Chlapec, ty si ani neuvedomuješ, ako veľmi ma to bolí, keď neviem na čom som. Po tom všetkom čo sa medzi nami stalo si chcel ostať kamarát. Natoľko som ťa milovala, že som na to pristúpila. Mala som pocit, že o teba nemôžem prísť. Mala som pocit, že to bude takto správne. Obaja sme mali ten pocit. Neviem sa ťa vzdať. Naše kamarátstvo je to jediné čo mi ostalo. Áno priznávam sa. Je ťažké ovládať sa. Nemôžem ti dať pusu, hoci ani objať ťa. Bojím sa, že by som do toho znova spadla. Ale ja to zvládam. Bude to ťažšie, ale zvládnem to.

Je to iné ako predtým. Vieme o sebe tak veľa. Vieš ako ma rozosmiať. Vieš, čo ma urobí šťastnou. Ako mi obyčajná otázka : „Aký si mala deň?“ vie zdvihnúť náladu. Vieš kedy byť ticho a dôkladne ma počúvaš. Začal si robiť všetko pre to, len aby som sa znova zaľúbila. Možno vedome, no možno nie. Vieš, že som v rozpakoch, keď ma chytíš za ruku a usmeješ sa. Vieš to dobre. Prečo to teda robíš?pexels-photo-196667foto:pexels.com

Tak naivne som si myslela, že by si ma možno aj mohol mať znovu rád. Bola som takto šťastná, lenže už ďalej nevládzem. Pravidelne pred spánkom rozmýšľam nad tým, ako to zvládnem. Teba ani nezaujíma, aké ťažké je to pre mňa. Myslíš si, že som sebavedomé dievča, ktoré vie čo chce. Ale ja sama nemám ani poňatia, čo je pre mňa správne. Je to pochopiteľné nie? Čaká na mňa množstvo ďalších možností a výziev. Jednou z nich si aj ty.

Celý deň sa flákam prázdnym mestom. Rozmýšľam nad tebou. Veď ty ma ani nenecháš odísť, no ani ma nepúšťaš od seba.. Rozhodni sa. Nedávaj mi nádeje, ak to nemyslíš vážne. Ty sám si to chcel takto. Nekaz to.

pexels-photo

Niektoré veci proste potrebujú svoj čas a ja viem, že už nedovolím nikomu aby sa tak so mnou zahrával. Nedovolím tomu, aby si mi viac ubližoval. Už viac kvôli tebe nebudem plakať.

foto: pexels.com

cover foto: pexels.com

 

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating