Prečo sme my ženy také naivné čo sa týka mužov? Verím, že nie som jediná, ktorá si toto stále hovorí. Prečo som sa musela zas zamilovať do toho nesprávneho? Prečo sa to stále deje iba mne? Toto sú tie otázky, ktoré si každá z nás stále kladie. Milé slečny, dámy, ženy, dievčatá musím Vám povedať, že sa to deje všetkým, nie len vám!

Prišiel ako blesk z jasného neba. Vôbec som vtedy nemala záujem o nejakého chlapa. Mala som úplne iné starosti. Jednoducho som nechcela zas celé dni lietať v oblakoch. Toto lietanie som si chcela nechať na leto veď to patrí k tomu. Všetky predsa vieme, aké sú letné lásky nádherné a nezabudnuteľné. Poznali sme sa dlhšie. Respektíve sme o sebe vedeli dlhšie lebo dovtedy sa to kamarátstvom nedalo nazvať. Až do jedného večera kedy sme sa stretli zoči voči. Stačil jeden pohľad, jeden jeho úsmev.

Nikdy predtým som si neuvedomila, aké má nádherné oči. V jeho očiach som nevidela doposiaľ nič zlé. Tie oči boli v tom momente tie najkrajšie, aké som kedy videla. A úsmev? Bol plný optimizmu a šibalstva. 

Stále si kladiem otázku ako je to možné, že som si ho dovtedy nevšimla? Že som si nevšimla jeho oči, úsmev, tvár, ruky a vlastne jeho celého? Po pravde ešte stále sa ku mne odpoveď na moju otázku nedostala. Jednoducho to tak život zariadil. Vtedy, keď sme sa spoznali, som mala oči pre iného a on pre inú. Prečo sme sa stretli práve teraz? Život píše neskutočné príbehy. Moje oči patria teraz len jemu a nikomu inému. Poznáte ten pocit, kedy vlastne ani neviete, prečo vás daný chlap tak veľmi priťahuje? Nie je to žiadny modelkovský typ, nie je ani žiadny bodybuilder a nie je ani povolaním syn. Je to obyčajný chalan, ktorý chodí do roboty a má v sebe niečo, čo ma k nemu neskutočne silne ťahá a ja som nad tým už dávno stratila kontrolu.

Nikdy pred tým som sa necítila tak dobre a bezpečne, ako tých päť sekúnd, keď ma objal. V ten moment som cítila zimu, teplo a môj krvný obeh sa zvýšil dvojnásobne. Do toho všetkého jeho úsmev a tá perfektná vôňa, ktorú mal na sebe, zanechala vo mne niečo, čo slovami neviem ani opísať. Nikdy pred tým som nič také necítila.

Dala by som mu všetko, čo som mu na očiach videla, len aby bol šťastný. Keby o to požiadal, som celá jeho. A to bol zrejme ten problém! Naša hra sa skončila a ja hrám už bez teba dúfajúc, že sa opäť pridáš a budeme hrať SPOLU!

Ževraj sú ženy komplikované a nikto sa v nich nevyzná. Áno sme komplikované, ale nie tak ako muži. Jeden deň sa tvária že Vás idú požiadať o ruku a na druhý deň sa Vám ledva pozdravia na ulici.

Medzi nami dvoma zrazu ostalo ticho. Nie je to ticho, lebo by som ťa znenávidela, lebo sa mi nedostalo toľko, koľko som možno očakávala. Ostalo ticho, lebo ma prestalo baviť ťa neustále dobíjať. Ako nás osud k sebe priviedol už dvakrát, tak nás dúfam k sebe privedie aj tretí a posledný krát. Na teraz ostáva ticho. Budem ticho, ale pri tom som stále zamilovaná a ak by si niečo potreboval, vždy stojím pri tebe tak, ako som to robila aj doteraz. Kedykoľvek sa môžeš o mňa oprieť, nech sa deje čokoľvek.

Jediná vec, ktorá ma momentálne zožiera a zároveň veľmi mrzí je to, že ak si to aj náhodou čítaš vôbec ani netušíš, že celá táto „love story“ je vlastne venovaná tebe. Kiež by si vedel, čo k tebe cítim a čo sa vo mne odohráva, keď sa na mňa pozrieš a pousmeješ sa.

Či už to bude somnou alebo s inou ženou buď ŠŤASTNÝ a milovaný tak ako si to zaslúžiš!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.