instagram/anoxi_cime

Potetovaná pokožka dnes nie je ničím zvláštnym. I keď bolo tetovanie v minulosti akési tabu a ľudí na jeho základe ostatní odsudzovali, predsudky idú pomaly bokom. Čím väčšie možnosti pre milovníkov tetovaní existujú, tým viac ich vyhľadávajú. Pre jeden taký sa rozhodla aj istá poľská modelka.

25-ročná Aleksandra Sadowska sa rozhodla pre na pohľad desivý, tatérsky výstrelok. Nechala si čiernym atramentom vyplniť očné buľvy, čím chcela dosiahnuť nezvyčajný pohľad. Jej voľba ju však stála zrak po tom, čo daný tatér tento zákrok pokazil.

Kvôli chybnému postupu, pri ktorom tatér použil atrament určený na pokožku a nie iný špeciálny druh, ktorý by mohol prísť do kontaktu s očami, sa mladej žene zmenil život. Najprv sa sťažovala na bolesť očí, ktorá ju postupne pripravila o zrak. Na jedno oko nevidí vôbec a druhé jej pomaly slepne tiež.

Poškodenie je tak vážne, že jej lekári už nedávajú šancu znova vidieť. Tatér momentálne čaká na rozhodnutie súdu o tom, či pôjde za poškodenie zdravia vlastným zavinením do väzenia.

Mala by si odvahu na takéto „tetovanie“ aj ty?

Zdroj: unilad.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News