Instagram/oliviaculpo

Aj tie najväčšie svetové hviezdy môžu postretnúť nepríjemné problémy, pri ktorých budú jednoducho musieť zabudnúť na svoju slávu a poslúchať. Svoje o tom vie aj bývala Miss Universe, 29-ročná modelka Olivia Culpo, ktorá zažila na letisku menší incident. O tom, že ju takmer nechceli pustiť do lietadla, informoval portál People.

Olivia patrí k najkrajším ženám sveta a len na Instagrame ju sleduje viac ako 5 miliónov followerov. V polovici januára sa spoločne so svojím partnerom, sestrou a kamarátkami vybrala na dovolenku do Mexika.

Brunetka, ktorá má na konte hneď niekoľko titulov Miss z roku 2012, sa podľa zamestnancov leteckej spoločnosti zrejme neobliekla vhodne na svoj let.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Americká letecká spoločnosť ju totiž pred nástupom na palubu požiadala, aby si na seba obliekla nejakú blúzku alebo iným spôsobom zakryla svoj vrch tela. Olivia pritom mala na sebe čierne cyklistické šortky, športovú podprsenku a na nej dlhý čierny kardigán.

Zamestnancom zrejme pripadal jej dekolt príliš vyzývavý, aj napriek tomu, že iná žena vedľa nej mala rovnako hlboký výstrih, na čo poukázala aj jej sestra Aurora. Oliviu zachránil jej partner Christian, ktorý jej požičal svoju mikinu, v ktorej strávila let.

Video o tom, čo sa na letisku stalo, natočila jej sestra

Čo si o tom myslíš?

Zdroj: people.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News