dostať do postele

Muži sú rôzni. Existujú takí, ktorí s nami rátajú aj do budúcnosti, no potom sa nájdu tí, ktorým ide len o jedno. Azda najhorším pocitom pre nás ženy je, keď dospejeme k zisteniu, že ten do ktorého sme vkladali istú nádej, nás chce dostať iba do postele.

Aj to je dôvod, pre ktorý sme v dnešnej dobe s citmi k mužom omnoho viac opatrnejšie ako tomu bolo inokedy. Nie však vždy je možné odhaliť úplnú pravdu, a preto je už od samotného začiatku potrebné venovať pozornosť niektorým signálom, ktoré to prezradia aj zaňho.

Na čo sa v tomto prípade zamerať?

5 znakov, že ťa chce dostať do postele

Pozor, o čom komunikujete

V prípade, že sa s tebou komunikuje (osobne alebo cez správy)  len o tejto záležitosti, buď na pozore. Tento muž sa nezaujíma o žiadne iné veci z tvojho života, a teda o to, aký si mala deň, prípadne, či ťa niečo trápi alebo máš nejaký problém. Vaše konverzácie sú v mnohých prípadoch povrchné a plytké, vlastne ty o jeho živote ako takom ani netušíš.

Ako byť produktívna v lete?
zdroj: Unsplash/Dollar Gill

Len v nočných hodinách

Ak sa vaše stretnutia odohrávajú výlučne vo večerných alebo nočných hodinách, nerátaj s tým, že si týmto spôsobom budujete akýsi vzťah, nie to ešte spoločnú budúcnosť. Ak by tomu tak bolo, spomenul by si na teba hocikedy počas dňa, a to, napríklad hoc i nejakou príjemnou správou.

Okrem iného, ak sa už stretnete, tak stále u teba alebo uňho, nikdy nie na verejnosti. Rovnako to platí aj o tom, ak spolu komunikujete cez správy. Píše ich najčastejšie v noci a najmä vtedy, keď na teba dostane chuť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating