instagram/channingtatum

Každý muž, ktorý sa stará s láskou o svoje deti, je v očiach žien príťažlivejší. Niekoľkonásobne to platí v prípade herca, Channinga Tatuma, ktorý si vďaka svojmu výzoru ukradol srdcia mnohých fanúšičiek. Tento fešák teraz znova dokázal, že by mohol nosiť aj titul otecko roka.

Dnes už 41-ročný herec sa preslávil najmä vďaka filmu Step Up z roku 2006 (áno, je to už 15 rokov od chvíle, kedy sa mnohé z nás do pekného tanečníka zamilovali). Odvtedy si zahral v mnohých filmoch, no pamätný je najmä Magic Mike, kde si zahral striptéra a znova ukázal svoje telo a ohromujúce tanečné schopnosti. Na druhú stranu, vo filme Dear John ukázal nielen svaly, ale aj pravý mužský charakter.

Počas nakrúcania jeho prvého tanečného filmu spoznal kolegyňu Jennu Dewan, s ktorou sa v roku 2009 zosobášili a narodila sa im dcérka Everly.

Aj keď to medzi nimi roky vyzeralo ukážkovo, Channing a Jenna sa v roku 2018 rozviedli. On začal randiť so speváčkou Jessie J a ona s hercom menom Steve Kazee, ktorému už porodila aj syna.

I napriek rozvodu sa však o svoju spoločnú dcérku obaja príkladne starajú. Channing počas pandémie dokonca napísal detskú knižku s názvom Sparkella, ktorú svojej 7-ročnej Everly venoval. Príbeh sa točí okolo otecka, ktorý sa stará o svoju dcérku a vymýšľa jej rôzne zábavky. Zdá sa, že ho k deju inšpiroval vlastný život a čas, ktorý v karanténe s dcérkou trávil.

Fotka, ktorú pridal na svoj Instagram, kde z knižky číta ako rozprávková víla zožala neskutočný úspech. A srdce ti roztopí aj najnovší príspevok.

Channing nechal dcérku, aby ho nalíčila a upravila podľa svojich predstáv na rozprávkovú postavičku. Spolu s ním sa na túto zábavku dal aj jeho kamarát, čím tak malú slečnu potešili. Ich premenu si môžeš pozrieť na videu, ktorým k takejto aktivite vyzvali aj ostatných rodičov. No nie je úžasné, čo dokáže milujúci otec spraviť pre radosť svojho dieťaťa?

Channing je dôkazom toho, že aj ten navonok najdrsnejší muž sa ochotne zmení aj na princeznú len pre radosť svojej dcérky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News