instagram.com/theofficialbradleycooper & instagram.com/liamhemsworth

Rok 2019 sa schyľuje ku koncu a tak ako to býva zvykom, ľudia sumarizujú, čo im daný rok priniesol. Vo svete šoubiznisu sú to najmä slávne svadby, narodenie detí, ale aj menej šťastná téma- rozchody. Aj v tomto roku si dalo zbohom mnoho celebritných párov. Ktoré to sú si môžeš pozrieť v našej galérii.

Kylie Jenner a Travis Scott

Po dvoch rokoch randenia sa vraj kvôli životnému štýlu rozišili Kylie a Travis, ktorí majú spoločnú dcérku Stormi.

Liam Hemsworth a Miley Cyrus

Liam a Miley sa schádzali a rozchádzali už od roku 2010. Ich city nakoniec spečatili svadbou v roku 2018, no zdá sa, že manželstvo bolo pre Miley príliš zviazujúce. Tento rok sa stihli už aj rozviesť.

View this post on Instagram

#spicy

A post shared by Liam Hemsworth (@liamhemsworth) on

Bradley Cooper a Irina Shayk

V júni sa po 4 rokoch vzťahu rozišli aj Bradley a Irina, ktorí majú dvojročnú dcérku. Špekulovalo sa, že to bolo práve kvôli Lady Gaga, s ktorou si herec zahral hlavnú postavu vo filme A star is born.

View this post on Instagram

The golden globes

A post shared by Bradley Cooper (@theofficialbradleycooper) on

Adele a Simon Konecki

Týmto dvom vydržalo manželstvo iba 2 roky. Spoločne vychovávajú 6-ročného syna.

Khloé Kardashian a Tristan Thompson

Kto sleduje Kardashianky vie, že Khloé a Tristan sú večným príbehom. Vyzerá to, že sa k sebe priťahujú, no nevedia spoločne fungovať. Aj v tomto roku si dali opäť zbohom.

Lady Gaga a Christian Carino

Vo februári tohto roka odvolala zásnuby aj Lady Gaga. Podľa fanúšikov to bolo kvôli Bradleymu Cooperovi, do ktorého sa údajne počas natáčania spoločného filmu zamilovala.

Zayn Malik a Gigi Hadid

Pár spolu randil od roku 2015. Po tom, čo sa v roku 2018 rozišli sa dali opäť dokopy, no evidentne im to ani tentokrát nevyšlo.

Emma Roberts a Evan Peters

Herecký pár sa schádzal a rozchádzal už od roku 2012. Po tom, čo už prebehli aj zásnuby, v roku 2019 oznámili, že ostávajú iba priateľmi.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating