Instagram/cristiano

Popri veľkých pracovných úspechoch sa môže popýšiť aj tými súkromnými a rodinnými. Jeden z najúspešnejších športovcov sveta Cristiano Ronaldo sa na svojom Instagrame pochválil tou najkrajšou správou. Opäť z neho bude otec.

36-ročný futbalista je už otcom štyroch detí. So súčasnou partnerkou Georginou Rodríguez už jedno dieťatko má, ktoré porodila koncom roka 2017. V priebehu roka 2017 sa Ronaldo stal otcom dvojičiek, ktoré vynosila náhradná matka. Má tiež 11-ročného syna, pričom identita matky je neznáma a bol výhradne zverený do jeho starostlivosti.

Ich spoločná rodina sa teraz rozrastie rovno o dvoch nových členov, pretože Georgina čaká dvojičky. Cristiano sa tak stane 6-násobným otcom. Ešte pár rokov a možno si vyskladá svoj vlastný futbalový tím. K príspevku napísal, že sa na dvojičky veľmi tešia, nevedia sa ich dočkať a ich srdia sú plné lásky.

Cristiano je veľmi starostlivým otcom a na svojom profile často ukazuje čas strávený so svojou rodinou. Aj napriek tomu, že je stále vyťažený a momentálne je členom tíme Manchester United, svojim najbližším nepovie nie.

Rodinné chvíle trávia všetci pokope a Georgina sa stará aj o zvyšné tri deti, ktoré neporodila ona. Z príspevkov môžeš vidieť, že v ich rodine panuje láska, rešpekt a porozumenie. A presne tak by to malo byť.

zdroj: Instagram/cristiano

Zdroj: Instagram/cristiano

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News