Georgina Rodríguez a Cristiano Ronaldo
Instagram/georginagio

Partnerka Cristiana Ronalda je hotová fashion diva! Keď si videla jej vlastný dokument na Netflixe, dozvedela si sa, že módu miluje. Dokonca pred začiatkom randenia s fenomenálnym futbalistom pracovala v jednom butiku s oblečením, kde sa aj spoznali. Vtedy začala tá divoká jazda, počas ktorej sa z chudobnej predavačky menom Georgina Rodríguez stala svetoznáma celebrita, ktorú na Instagrame sleduje neuveriteľných 38 miliónov fanúšikov.

Z chudoby do blahobytu

S Cristianom začala randiť v roku 2016 a už o rok neskôr mu porodila dieťatko. Niekoľko mesiacov predtým sa však futbalista už stal otcom dvojičiek, ktoré mu vynosila náhradná matka. Okrem toho má 11-ročného syna Cristiana juniora, ktorého matka nie je známa. S Georginou teda vychovávajú už päť detí.

Šťastie v nešťastí

Pred pol rokom sme ti zvestovali nádhernú správu, z ktorej bol párik nadšený. Influencerka totiž pod srdcom nosila dvojičky. Rodiť mala až počas tohto mesiaca, no rodičov vystrašili predčasné kontrakcie. Svetlo sveta ale uzrelo iba jedno z bábätiek. Dievčatko sa volá Bella Esmeralda a chlapček počas pôrodu umrel, čo veľkú rodinu neuveriteľne zarmútilo.

Najťažšiu situáciu v živote im zrejme pomohli prekonať aj fanúšikovia. Celý svet uchvátilo ich správanie na tribúnach počas zápasu Manchestru United, kde známy futbalista práve hral. Ich bremeno im teda pomohol nosiť aj zástup ľudí a to ich to zrejme v živote posunulo ďalej, keďže partnerka Cristiana Ronalda sa na verejnosti ukázala prvýkrát od tragickej udalosti, a to s úsmevom na perách.

Ronaldo si to natoľko vážil, že video zdieľal na svojom instagramovom profile, kde napísal: „Jeden svet… Jeden šport… Jedna globálna rodina… Vďaka, Anfield. Ja a moja rodina nikdy nezabudneme na tento moment úcty a súcitu.“

„Domov, sladký domov. Gio a naše dievčatko sú konečne spolu s nami. Chceme sa všetkým poďakovať za všetky milé slová a gestá. Vaša podpora je veľmi dôležitá a všetci sme cítili lásku a úctu, ktorú máte k našej rodine. Teraz je čas byť vďačný za život, ktorý sme práve privítali na tomto svete,“ takto zneli prvé slová partnerov po bolestivej udalosti. Aj v tých najťažších časoch sa snažili upriamiť na to pekné, a teda na svoju zdravú novorodenú dcérku.

Prvýkrát po nešťastí

Minulý týždeň sa v Cannes uskutočnil najväčší filmový festival, ktorý oslavoval už 75 rokov. Prišla tam aj priateľka Cristiana Ronalda, ktorej to neuveriteľne pristalo.

Obliekla si biele dlhé šaty s rozparkom siahajúcim až do polovice stehna. Obťahovali jej postavu a zvýrazňovali krivky. A veru, že aj po pôrodoch vyzerá naozaj perfektne. Veď sa na to pozri sama po kliknutí SEM.

Ďalšie fotky nájdeš v našej FOTOGALÉRII: 

Zdroj: Instagram/georginagio

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News