Instagram/taylorlautner

Hercom z filmu Twilight sa v poslednej dobe mimoriadne darí v osobnom živote. Len pred pár dňami sme ťa informovali o tom, že herečka Kristen Stewart si bude brať svoju priateľku a teraz máme ďalšie radostné správy.

Do klubu ženáčov čoskoro pribudne aj herec Taylor Lautner, ktorý si zahral vo filme Jacoba. Na Instagrame sa pochválil fanúšikom s tým, že pre svoju partnerku Tay Dome si pripravil romantické zásnuby. Žiadosť o ruku prišla približne po troch rokoch randenia. 

29-ročný herec napísal, že všetky jeho sny sa plnia a na vyslovenie jednej z najdôležitejších otázok si vybral magický dátum 11. 11. Prvé dni radosti si tak nechal so snúbenicou len pre seba. 

Ako môžeš podľa fotky vidieť, Taylor má romantickú dušu, pretože pre Tay nachystal desiatky červených ruží a sviečky, ktoré dotvárali celkovú atmosféru tejto dôležitej udalosti. Jeho nastávajúca bola dojatá a možno to ani len nečakala. O to väčšiu radosť z toho mala.

Dvojica sa na Instagrame pravidelne chváli spoločnými snímkami, takže je jasné, že im to spolu klape a sú naozaj šťastní. Stačí sa na nich pozrieť a tú lásku uvidíš aj cez obrazovku. Gratulujeme!

Zdroj: Instagram/taylorlautner

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News