Instagram/kristexnstewart, Instagram/spillzdylz

Kristen Stewart sme si vždy spájali s postavou Belly vo filmoch Twilight. Toto nevinné dievčatko je už navždy preč. Aj keď kedysi randila s Edwardom (hercom Robertom Pattinsonom), šťastie a lásku napokon našla v náručí niekoho iného. Ako prezradil portál E Online, 31-ročná herečka je zasnúbená.

Vyzerá to tak, že v poslednom období sa Kristen nedarí len po profesionálnej a hereckej stránke. Už čoskoro sa do kín dostane film Spencer, v ktorom si zahrala princeznú Dianu a podľa fotiek z natáčania vyzerala na nerozoznanie od nej.

Tieto pracovné úspechy mohla zdieľať aj so svojou spriaznenou dušou, ktorou je jej priateľka Dylan Meyer. Kristen sa totiž netajila tým, že randila v minulosti aj so ženami. S Dylan sa prvýkrát objavila na verejnosti ešte v auguste 2019 a viackrát hovorila, že je pripravená zasnúbiť sa.

Spomenula to napríklad v rozhovore pre Howard Stern Show, kde prezradila, že sa už zásnub nevie dočkať a v hlave má niekoľko plánov. Po dvoch rokoch sa do relácie vrátila opäť a už s veľkými novinkami. 31-ročná herečka priznala, že sa to naozaj deje a bude sa vydávať. 

Keďže Kristen Stewart patrí k známym osobnostiam, ktoré nepoužívajú sociálne siete, túto novinku musela dať von do sveta práve takýmto spôsobom. Jej snúbenica Dylan má na svojom instagramovom profile len zopár spoločných fotografií.

Gratulujeme!

Zdroj: E Online

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News