Instagram/britneyspears

Zahodila všetky zábrany! Jedna z najúspešnejších speváčok sveta, Britney Spears, si aktuálne užíva dovolenku so svojím snúbencom, Samom Asgharim. Fanúšikovia si už na sociálnych sieťach zvykli na odvážne zábery, ktoré rada a často pridáva, no tentokrát opäť prekročila aj vlastné hranice. Na pláži si to užívala úplne nahá.

Niektorí si myslia, že si konečne poriadne užíva slobodu, iní majú pocit, že sa už úplne zbláznila. 40-ročná speváčka, ktorá musela byť dlhé roky proti svojej vôli v opatere svojho otca kvôli tomu, že bola vyhlásená za nesvojprávnu, rada ukazuje svoje telo.

Minulý rok sa jej otec po 13-tich rokoch po zdĺhavom súdnom konaní definitívne vzdal jej opatrovníctva a Britney tak začalo svitať na lepšie časy. Dokonca sa čoskoro bude aj vydávať!

Britney a Sam, ktorý je od nej o 12 rokov mladší, sú spolu od roku 2016. Osobný tréner a herec v jednom ju pred pár mesiacmi požiadal o ruku. Tak sa zdá, že mamička dvoch detí konečne našla v živote šťastie. Svoju slobodu však dáva najavo naozaj svojským spôsobom.

Na Instagrame, kde ju sleduje takmer 40-miliónov followerov, aktuálne zdieľa zábery z dovolenky, kam so snúbencom odletela osláviť jeho tohtomesačné narodeniny. Sam ju na nej nafotil úplne nahú. Britney na záberoch, ktoré si môžeš pozrieť na jej profile, leží na pláži, pričom jej intímne miesta zakrývajú iba emotikony diamantov. Čo myslíš, neprehnala to už?

Britney a jej snúbenec Sam

Zdroj: Instagram/britneyspears

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News