Posledné mesiace sa médiami nesie kauza speváčky Britney Spears, ktorá je už 13 rokov pod opatrovníctvom jej otca a súd žiadala, aby ju oslobodil. Prezradila, že otec má kontrolu nad jej životom a financiami a zakazuje jej viaceré veci, napríklad počať ďalšie dieťa.

Súd najskôr rozhodol v prospech jej otca Jamieho Spearsa, no teraz sa na verejnosť dostali najnovšie informácie, ktoré potvrdzujú opak. Portály BBC a TMZ informovali o tom, že jej otec sa konečne vzdal opatrovníctva a správy jej majetku a od roku 2008 sa 39-ročná speváčka konečne stane slobodnou.

Jamie Spears sa rozhodol odstúpiť z funkcie opatrovníka a správcu majetku jeho dcéry. Urobil to údajne aj napriek tomu, že ho k tomu neprinútil žiadny právny dôvod alebo nárok. Otec speváčky tvrdí, že ju nikdy k ničomu nenútil.

Právnik speváckej hviezdy povedal, že ide o veľké víťazstvo a ďalší krok ku spravodlivosti. Aj keď sa z tohto obratu tešia, nie sú úplne prekvapení, pretože čakali, že otec konečne pochopí, že sa musí opatrovníctva vzdať. Mrzia ich ale všetky negatívne reakcie na speváčkinu adresu. Uvidíme, ako bude celý proces prebiehať a veríme, že sa zaobíde bez konfliktov a problémov.

Zdroj: BBCTMZ

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.