archív bmd.sk

Opäť sme mali možnosť zúčastniť sa prestížneho módneho podujatia – Bratislavské módne dni.  Po prvýkrát sa toto módne podujatie uskutočnilo v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave, kde oslávilo svoje 12. narodeniny.

Počas troch dní nám módne značky, slovenskí i zahraniční návrhári, pripravili komplexný prierez aktuálnych kolekcií na sezónu jar-leto 2017. Okrem kolekcií osvedčených návrhárov sme mali možnosť vidieť aj zaujímavú spoluprácu, za ktorou stojí Rebecca Justh a Achilleas Sdoukos, ktorí prepojili módu so sklom.

Prvý deň sme videli 10 módnych prehliadok. Hneď na úvod sa predstavila značka Olala!girls so štýlovými šatami pre malé slečny. Ďalej sa predviedla súrodenecká dvojica PONER z Českej republiky, Michal Kovačik, Zoe Fabrics, Jana Polak, Hellenski by Ema Klein, Monika Vontszemu, Veronika Kostková, Jana Gavalcová, Veronika Hložníková. 

archiv bmd.sk

Poner/Veronika Kostková/Hellenski/Veronika Hložníková

Druhý deň začínal opäť značkou Olala!girls. Ďalej sa predstavila Rozalia Bot, Rebecca Justh a Achilleas Sdoukos, Dajana Rodriguez, Dominika Kozáková, Veronika Kopálová, Relleciga, Zuzana Haková a Jana Jurčenko. 

archív bmd.sk

Rebecca Justh a Achilleas Sdoukos

archív bmd.sk

Relleciga/Rozalia Bot/Zuzana Haková/Jana Jurčenko

Tretí deň sa nám predviedla značka La Rena, Pitour, Michaela Ľuptáková, Annamária Kiss Kósa, Marmare Fashion Design, Katie Q, Ida Sandor, Nicollas Berenique a Jana Pištejová. 

archív bmd.sk

Pitour/Jana Pištejová/Michaela Ľuptáková/Annamária Kiss Kósa

Viac fotografií nájdeš na bmd.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating