pinterest.com

My. Ja a ty.

Dokonalá dvojka.

Silná dvojka.

Šťastný pár.

Iní, odlišní, ale zaľúbení.

Prišlo vytriezvenie. Realita. Skutočnosť, že už nie sme pár. Že je to všetko zložité, komplikované. Že odchádzame každý iným smerom. Že naše spoločné cesty sa rozdvojili. Naša „never-ending“ story skončila. It´s over.

pexels.com

Dni plné radosti, šťastia, dlhých i krátkych chvíľ, túžob, očakávaní, výletov. My a naša láska. Tá, ktorá v nás prebudila vášeň a život. Tá, ktorá bola ochotná obetovať všetko. Tá, ktorá bola ochotná za toho druhého položiť aj život. Tá, ktorá videla na tom druhom len to dobré.

Prebdené noci pri pozeraní filmov.

Tance na rôzne piesne.

Pozeranie vtipných videí.

Spoločný humor. 

Spoločné rána.

Nočné prechádzky.

pexels.com

Boli sme jedno. Boli sme jedna duša a dve telá. Boli sme niekto. Mali sme spoločné plány. Bojovali sme za lepšiu budúcnosť. Pre nás. Pre ostatných.

Boli sme nerozlučiteľní. Podporovali sme sa, plnili sme si sny spoločne, radovali sme sa z úspechov, boli sme úprimne šťastní a spokojní. Nič nám nechýbalo.

Občas sme boli ako jing a jang, občas sme sa nevedeli dohodnúť. No naučili sme sa dôvere, pravde a pozornosti. Vedeli sme sa dlhé hodiny rozprávať o zmysle života. Zbožňovala som na tebe tvoj humor, úprimnosť, radosť z maličkostí, odvahu a tvoje pochopenie.

Milovala som na nás to, že sme si vážili jeden druhého a že sme boli úprimní. Milovala som na nás to, že si bol skvelý muž. Že si bol pozorný, milý a láskavý. Že si pomáhal ľuďom. Že si bol empatický. Že som sa snažila byť pri tebe lepším človekom.

Naša „never-ending“ story sa skončila. Ďakujem. Za to, čo všetko si ma naučil. Za to, akým skvelým mužom si bol pre mňa. Za to, že si bol mojou láskou.

pexels.com

Zbohom moja milovaná
Sklamal som ťa alebo som ti ublížil dajako?
Mal by som sa cítiť vinný alebo mám urazený odísť?
Pretože som videl koniec skôr ako sa to všetko začalo.

Goodbye my lover- James Blunt

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating