Slovenskí influenceri
Instagram/milan_bezmapy/expl0ited_

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známi influenceri sa dočkali bizarnej, no veľmi príjemnej skúsenosti, s čím sa pochválili na TikToku. Expl0ited a Milan Bardún, ktorého možno skôr poznáš pod používateľským menom Milan bez mapy, boli v kine, no nečakali, že sa tam odohrá niečo také. Trojhodinový film Taylor Swift si užívali úplne ako na koncerte.

Taylor Swift asi nikdy neprestane prekvapovať. Originalitu a jedinečnosť ukazuje počas svojej celej speváckej kariéry a zdá sa, že bez problémov dokáže zaplniť dieru na trhu. Pretože v kine ešte asi nikto nikdy netancoval.

Slovenskí influenceri toto nečakali

Možno si už na sociálnych sieťach stihla postrehnúť trochu zvláštne vysielanie filmu v slovenských kinách. Speváčka Taylor Swift natočila koncertnú snímku s názvom „Taylor Swift: The Eras Tour“ a fanúšikovia sú nadšení. Prekvapení boli aj známi slovenskí influenceri Expl0 a Milan bez mapy.

„Keď ideš na Taylor Swift do kina v Bratislave a ocitneš sa na trojhodinovom koncerte,“ s týmto popisom zverejnil video z kina na svojom TikToku Milan Bardún.

@milan_bezmapy

💕Keď ideš na Taylor Swift do kina v Bratislave a ocitneš sa na trojhodinovom koncerte. #erastour #bratislava #taylorswift #swifttok #capcut

♬ sonido original – Milan Bez Mapy

Aj YouTuber Expl0ited opísal svoje dojmy z tohto nevšedného zážitku. Jeho sestra Taylor Swift zbožňuje, prečo jej piesne občas počúva aj on.

„Zavolala ma do kina na film. Hovorím si, že to bude nejaký dokument, aspoň tomu lepšie porozumiem. Pecka! Prídem tam a zistím, že to je trojhodinový koncert, čo ja neviem vydržať ani pri Tiny desk koncertoch, čo majú 10, 12 minút. Tak to si hovorím, že fú, veď ja to ani nebudem poznať. Že čo tam budem robiť? Počúvajte … Ja som sa normálne bavil. Ja som tam spieval,“ prezradil Expl0.

„Robil som tam miestami aj mlynské kolá,“ priznal a dodal aj dôkaz v podobe videa. „Tí ľudia boli úžasní. Oni proste zbehli pred to plátno a úplne si to užívali. Akože … tá Taylor Swift je neuveriteľná,“ uznal YouTuber.

@explosaurus

Bol som na Taylor Swift eras tour concerte v kine 😂 a bola to najlepšia vec. Diky @Paulina Altofová for tricking me

♬ original sound – Explo

Povedala by si, že Slováci dokážu byť až takíto zábavní a radi si až takto užívajú?

Zdroj: TikTok/milan_bezmapy, TikTok/explosaurus

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News