Cristoavo a Alagia
Instagram/bennycristo/ domialagia

Expriateľ českej speváčky Moniky Bagárovej čelí na TikToku nepekným hejtom. Za všetko môže jeho nová údajná priateľka. Toto podľa fanúšikov už Ben Cristovao prepískol. 

Ben Cristovao patrí k jedným z najznámejších českých spevákov. Práve on pred rokmi randil aj s českou speváčkou Monikou Bagárovou, s ktorou sa spoločne objavili aj v SuperStar. 

Spevák si svoje súkromie však stráži a o žiadnom inom jeho vzťahu sa nikdy oficiálne nevyjadroval. Teraz má byť však údajne Ben zamilovaný do ďalšej speváčky menom Dominique Alagia. Prvé správy o tomto vzťahu prišli ešte v októbri minulého roku, kedy exotický spevák zdieľal slová plné lásky.  

Koncom januára prišli prvé informácie o vzťahu Bena s mladou kráskou. Už vtedy sa však fanúšikom príliš nepáčil veľký vekový rozdiel tejto dvojice. Ben má totižto 36 rokov a Dominique len nedávno oslávila 19. narodeniny. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominique Alagia (@domialagia)

I keď Ben svojej údajnej novej priateľke venoval slová v pesničke MMA, novú lásku vo svojom živote doteraz oficiálne nepotvrdil. Párik však mohol prezradiť blízky kamarát, ktorý začal šíriť video, v ktorom sa dvojica bozkáva. 

Ben Cristovao pohoršil svojich fanúšikov

Cristovao teraz vydal nový album spoločne so spevákom menom Nik Tendo. Benových fanúšikov však na TikToku celkom pohoršila skladba s názvom Triko. Hneď viacero z nich nešetrí hejtom, pretože Ben v nej podľa nich spieva nevhodné slová práve o Dominique.

Kúpila si kvôli mne nové prádlo, aby som jej ho dal dole za šesť sekúnd. Pýtala sa ma, či sa mi páčilo. Áno … Sorry, ja som sa na tie tvoje kozy tešil,“ znie časť textu, ktorú opisujú fanúšikovia na TikToku. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ben Cristovao (@bennycristo)

„Asi končím s Benom,“ napísala fanúšička. „Ten rozdiel medzi pesničkami o Bagárovej a Alagii,“ pozastavila sa ďalšia. „Následky toho, keď 36-ročného blbca zblbne 19-ročná,“ myslí si iná. 

„Radšej by som bola sama, než aby môj borec o mne spieval toto,“ pripojila sa ešte jedna fanúšička. A toto je naozaj len zlomok nespokojných komentárov, ktorých tieto slová pohoršili. 

Čo si myslíš o Benovej novej skladbe ty? 

Zdroj: TikTok

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News