Obľúbený herec má syna

Baby boom pokračuje! Otcom sa stal aj obľúbený český režisér a herec Vojta Kotek, ktorého si mohla vidieť vo filmoch Mária Terézia, Rafťáci a mnoho ďalších. Iba prednedávnom sa oženil a teraz sa z neho stal otec. A pochválil sa s tým na Instagrame.

Zdá sa, že toto jesenné obdobie je veľmi plodné. Nielen český a slovenský, ale aj zahraničný šoubiznis totiž neoznamuje nič iné, ako tehotenstvá a pôrody. Po českom speváckom kolegovi Pokáčovi oznámil radostnú správu ďalší Čech. Do skupiny novopečených rodičov sa teraz zapísal aj známy obľúbený herec Vojta Kotek.

Všetko sa to zbehlo tak rýchlo

Oženil sa 30. júna tohto roku s priateľkou Radanou. Tá už bola v druhom stave vtedy, keďže aj cez šaty bolo vidno jej vypuklé bruško.

Vojta Kotek sa oženil
zdroj: Instagram/frekvence1

Na svojom Instagrame, okrem vybraných stories, až do včera nemal žiadne príspevky. Sleduje ho tam už viac ako 11,4-tisíc ľudí, ktorým včera oznámil fantastickú správu.

Na jeho profile pribudla jediná fotka. Je na nej malá rúčka jeho novorodeného syna. A tak fanúšikom oznámil, že sa konečne stal otcom. Prezradil aj netradičné meno svojho synčeka. Hubert I. Šmak Kotek. Je tu s nami! Vitaj synček! Milujeme ťa!“ napísal pod jediný príspevok na svojej sociálnej sieti.

Pod príspevok sa ihneď nahrnuli fanúšikovia, ktorí šťastnému hercovi srdečne blahoželajú. K nim sa pripájame aj my a prajeme veľa síl, zdravia a lásky do nadchádzajúceho obdobia plného rodičovských povinností.

Väčšina médií kladie dôraz na naozaj netradičné meno malého bábätka, ktoré pred niekoľkými hodinami uzrelo svetlo sveta. Čo si o ňom myslíš ty?

Zdroj: Instagram/vojtakotekoff

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News