Herec Henry Cavill s partnerkou

Známy herec, ktorý jednoznačne patrí medzi s*xsymbolov sveta, žiari šťastím. Jeho fanúšičky však asi budú sklamané. Zdá sa totiž, že to s priateľkou myslia až tak vážne, že posunuli svoj vzťah na vyššiu úroveň. Ako píše People, čakajú spolu prvé bábätko.

40-ročný britský herec Henry Cavill nepochybne patrí medzi najs*xi mužov sveta. V roku 2020 iba tesne prehral súboj s Robertom Pattinsonom a v rebríčku najkrajších chlapov sa umiestnil na druhej priečke.

Známy herec bude otcom

Ak ti meno Henry Cavill nič nehovorí, možno ti ho pripomenieme prostredníctvom filmov a seriálov, v ktorých hral a vďaka nim sa preslávil. Stvárnil úlohu v seriáli Tudorovci. Jeho veľkou rolou bol Zaklínač (The Witcher) z produkcie Netflixu, kde si zahral hlavnú postavu – Geralta z Rivie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Henry Cavill (@henrycavill)

Stvárnil Supermana vo fantasy snímke Batman vs. Superman, no získal roly aj vo filmoch Muž z ocele, Nočný lovec, Gróf Monte Christo, Smrtonosná pasca či Enola Holmes. Práve na premiére druhej časti tohto filmu sa v roku 2022 prvýkrát ukázal so svojou partnerkou, producentkou Natalie Viscuso. S Henrym spolupracovala na filme Man of Steel či Enola Holmes.

Teraz sa spolu na červenom koberci ukázali opäť. Prišli na premiéru filmu The Ministry of Ungentlemanly Warfare, kde Henry hrá. Práve tam však fešný herec žiaril šťastím, keď oznámil, že sa čoskoro stane otcom.

„Veľmi sa na to teším. Obaja, Natalie a ja, sme nadšení,“ povedal redaktorke na premiére v New Yorku. Na záver rozhovoru mu povedala, že bude skvelým otcom. Na to herec zareagoval s úsmevom a poďakovaním.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Henry Cavill Fanpage (@lovee.cavill)

Zdroj: People

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News