YouTube/Avril Lavigne, Instagram/avrillavigne

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Mnohé z nás vyrastali so skladbami speváčky Avril Lavigne. K jej prvým hitom neodmysliteľne patrí aj Sk8er boi, ktorý vydala ešte v roku 2002. Verila by si tomu, že odvtedy ubehlo toľko rokov? Speváčka objavila čaro TikToku a na svojom novom profile zverejnila príspevok venovaný práve tejto skladbe. 

Vo videu zvolila podobné oblečenie, na aké sme boli pred rokmi u nej zvyknuté. Po pár slovách zo skladby sa v záberoch objavil aj Tony Hawk, svetoznámy skateboardista. Čo však každému udrie hneď do očí, je výzor speváčky. V súčasnosti má 36 rokov, no vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým a takmer ako keby ani nestarla.

@avrillavigneHe was a… @tonyhawk ##GoSkateboarding ##sk8rboi♬ Sk8er Boi – Avril Lavigne

Speváčka sa na dlhé roky stiahla zo šoubiznisu kvôli liečbe lymskej boreliózy. Spev jej však určite chýbal, pretože od roku 2018 je znovu na hudobnej scéne. Minulý rok dokonca naspievala aj skladbu venovanú všetkým bojovníkom proti koronavírusu v prvej línii.

Keďže TikTok patrí v posledných mesiacoch k veľmi obľúbeným sociálnym sieťam, Avril sa rozhodla vyskúšať čaro aj tejto aplikácie. Uvidíme, na čo všetko sa od nej ešte môžeme tešiť.

Čo na jej súčasný vzhľad hovoríš? 

Skladba Sk8er boi, ako si ju určite pamätáš

Zdroj: TikTok/avrillavigne

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News