youtube.com/Avril Lavigne

Spomínaš si ešte na skladby Complicated či Sk8er boi? Verila by si tomu, že ich speváčka vydala ešte v roku 2002? Ten čas letí naozaj neuveriteľne rýchlo a dnes má Avril Lavigne už 35 rokov. Aj napriek korona kríze nezanevrela na svoju kariéru, práve naopak. Novú skladbu venovala všetkým bojovníkom v prvej línii.

Speváčka sa kedysi liečila z lymskej boreliózy, kvôli čomu sa na päť rokov stiahla aj zo šoubiznisu. Zmena ale prišla v roku 2018, kedy predstavila svoju skladbu Head Above Water. Od tej doby sa ale tiež na chvíľu odmlčala, no znovu sa hlási o slovo. Tento raz sa rozhodla spojiť príjemné s užitočným a všetky príjmy, ktoré zarobí svojou novou skladbou We Are Warriors, poputujú na pomoc pri boji s koronavírusom.

Ako spieva vo svojej novinke, „My sme bojovníci, budeme bojovať za naše životy a nevzdáme sa, prežijeme“. Vo videoklipe využila snímky lekárov a zdravotného personálu, ktorí bojujú v prvej línii a taktiež ľudí, ktorí ostali doma. Ako sa od Avril dalo čakať, piesňou si nás ihneď získala, ale momentálne nám nenapadá ani jedna skladba, ktorá by sa nám od nej nepáčila. Tebe vari áno?

Avril Lavigne – We Are Warriors (Official Video)

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News