Posledné týždne a mesiace sa čoraz viac samozvaných módnych expertov obúva do legín. Vraj prečo ich nosiť ako nohavice, keď existujú nohavice?

Ja ti poviem prečo. Pretože legíny sú nohavice. Dobre..niektoré legíny sú nohavice.

Možno že tie šmejdy za 3 eurá nemôžem nosiť ako nohavice. Sú tenké a strašne priesvitné. Dievčatá – ak ich nosíte, prehodnoďte to.

No nie všetky legíny sú takéto. Kvalitné legíny sa vyrábajú z mnohých materiálov – môžu byť koženné, bavlnené, elastické. A s rôznymi cenovkami.

Ak do teba bude nabudúce niekto rýpať, mám pre neho hneď niekoľko argumentov.

Skvele sedia

„Ale veď je ti v nich vidieť celý zadok!“ povedal mi jeden chalan. Ale to isté o mojich napasovaných rifliach nepovie. Vtedy sa mu môj zadok páči a nevie z neho spustiť oči. Prečo? Pretože Milan, si len hejter :-).

Netýrajú moje nôžky


Neznášam ten pocit, keď dám po celom dni dole nohavice, celé nohy mám otlačené a gombík mám vyrazený na pupok. Legíny krásne objímu moje nohy a ukážu ich tvar. Myslím, že sa nemám za čo hanbiť.
Ak si navyše doprajem v rámci cheat day celú pizzu, legíny ma nesklamú. Môžeš to povedať o nohaviciach?

Môžem ísť z práce priamo do posilky a potom hneď behať


Legíny sú najpraktickejšia vec v mojom šatníku. Keď mám zlý deň, môžem si ich zobrať k vyťahanej mikine, potom si ich dám k športovej podprsenke na behanie a nakoniec si obujem lodičky, nahodím sako a môžem ísť do práce. O koľkých veciach môžeš toto povedať?

Pretože sú proste pohodlné


Mám rada úzke nohavice. No je to tá posledná vec, ktorú chcem mať na sebe, keď sa prepchávam u babičky. Legíny sú jednoducho pohodlné a nikdy sa ich nevzdám. Hejtuj si ich, koľko len chceš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista