Photo by Andrea Piacquadio from Pexels

Anjeli opäť radia. Podľa ich predpovede bude tvoj týždeň od 7.9. do 13.9. 2020 vyzerať presne takto!

Jeseň sa pomaly vkráda do vreciek ľahkých kabátov. Je čas si užiť posledné teplé lúče, ktorých bude už len menej. Ste pripravení na melancholickú jeseň? Niektorí automaticky s posledným letným dňom vyťahujú hrnčeky na čaj, aby sa vyhli chorobám zo sychravého počasia.

Tento týždeň by sme si však mali skôr dať pozor na problémy v oblasti zadku, kostrče, resp. spodnej časti chrbtice. Ak ste boli celé leto nadmieru aktívni, trochu spomaľte, narovnajte chrbát a precvičte na ňom svaly. Každé ráno, až sa postavíte, vystrite sa a krátko zacvičte aspoň tie jednoduchšie cviky. Bude to výborný štart do nového dňa.

Viete, komu sa v tieto dni bude najviac dariť v pracovnej oblasti? Nuž, hlavne doktorom pôjde práca pekne od ruky. Zlepšenie pocítia aj tí, ktorí pracujú s láskou. Či už sú to svadobné agentúry alebo kňazi, tento týždeň sa im dobre povedie. Takisto hand-made tvorivé duše budú mať úspešný pracovný týždeň.

Tieto septembrové dni, čo sa týka lásky, ubehnú v znamení príťažlivosti, príležitostí na randenie – celkovo v oblasti lásky bude prúdiť dobrá energia. Využite to.

Vo všeobecnosti pribudnú sem-tam i problémy, vyskytnú sa aj prudšie hádky. Problémy sa budú točiť tiež okolo oneskorenia. Dajte si pozor, či včas venujete pozornosť tým správnym veciam a ľuďom. S ospravedlnením zbytočne nečakajte.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating