Pexels/freestocks.org

Podľa anjelskej predpovede bude tvoj týždeň od 10.8. do 16.8. 2020 vyzerať presne takto!

Patríte k pokojnejším ľuďom? Ak nie, mali by ste si dať pozor na nervy. Vašim cieľom by malo byť to, aby ste na rôzne situácie dokázali reagovať pokojne. Sú rôzne techniky a spôsoby, ako dostať emócií pod kontrolu. Nájdite taký, ktorý práve vám vyhovuje.

Do cesty vám tento týždeň príde niekoľko šancí. Niektoré z nich budú pre vás skutočne lákavé, no budú si vyžadovať riskantnejšie kroky. Ak budete cítiť, že ste schopní toto riziko prijať, tak sa do toho pustite. Ak by vám to však malo priniesť iba neustály strach či stres, poriadne si to rozmyslite.

Veľmi dôležité tento týždeň je načúvanie svojej intuícii. Počúvajte ju aj v oblasti povolania. Tí, ktorí vykonávajú terapeutické povolania, bude sa vám viac dariť. Tešte sa a ďalej vykonávajte svoju prácu s láskou a empatiou.

V láske máme jedno varovanie: dávajte si pozor na to, aby vás cez lásku niekto nepodviedol. Pozor na nových partnerov, najprv sa poriadne spoznajte, zistite o sebe viac. Niektorí totiž nemajú tak dobré úmysly, ako sa spočiatku môže zdať. Pozor tiež na zdieľanie veľmi súkromných informácií.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating