Alžbeta Ferencová - Seriál Iveta

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Herečka Alžbeta Ferencová sa teší z obrovskej novinky. Ako si už totiž možno postrehla, doslova o pár hodín začína pokračovanie úspešného seriálu Iveta. Čo krásnu modelku čaká v druhej sérii? Čosi sa môžeš dozvedieť z webu TV JOJ, no aj z krátkych upútaviek, ktoré boli zverejnené na YouTube a na Instagrame.

Dnes už 32-ročná Alžbeta Ferencová je multitalentovaná a krásna baba, čo sa v dnešnej dobe rozhodne nevidí na každom rohu. Spoznali sme ju v roku 2010, kedy sa zúčastnila súťaže krásy Miss Universe. Potom sme ju mohli vidieť aj v relácii Koleso šťastia, kde robila pôvabnú „asistentku“ Lukášovi Adamcovi.

Rodená Prešovčanka sa presadila aj vo svete hudby, kde je známa pod pseudonymom Zea. Venuje sa však aj tancu, ktorý je jej vášňou. Pár rokov dokonca strávila v zahraničí, no svoj ďalší domov napokon našla v Prahe. Práve tam žije s partnerom, úspešným raperom Pauliem Garandom. Prednedávnom dokonca oslavovali výročie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Paulie Garand (@pauliegarand)

Alžbeta Ferencová sa však do povedomia ešte širšieho publika dostala minulý rok, keď si zahrala v seriáli IVETA, ktorý vysielala TV JOJ. Stvárnila tam temperamentné dievča, ktoré sa dostalo do sveta modelingu.

Tvojej pozornosti možno neušlo ani to, že seriál IVETA: Kráska z Trebišova sa vracia na naše televízne obrazovky. Ako informuje TV JOJ, stane sa tak už túto nedeľu, 3. marca o 20:40.

Alžbeta Ferencová sa opäť objaví na našich televíznych obrazovkách

Ak si bola pravidelnou diváčkou seriálu Iveta, možno si ešte pamätáš, že jej postava sa na konci prvej série priznala, že je tehotná. Dozvieme sa v pokračovaní seriálu aj niečo viac o jej druhom stave?

TV JOJ sľubuje, že seriál Iveta 2 bude opäť kontroverzný a plný humoru. Nebudeme mať núdzu o vtipné situácie, komické hlášky či absurdné zvraty.

Príbeh temperamentnej východniarky sa rozdelí do troch dejových liniek. Okrem nej sa bude dej sústrediť aj na jej partnera Števa či nového kamaráta Dada, ktorého si zahral český herec a brat speváka Jana Bendiga – Marsell.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

„Iveta sa dostane do Prahy, kde sa snaží uchytiť. Rada však posedáva s miestnymi chlapmi na pumpe a hrá s nimi karty. Do života sa jej pripletie samotný primátor Liška, no taktiež bojuje o vzťah so svojou láskou Števom. Ten dostane od otca dôležitú misiu. Musí ísť do Prahy postarať sa o ich bordel. K Ivete sa tiež pripletie vtipný Dado. Iveta v ňom vidí seba a rozhodne sa mu pomôcť. A tak ho prihlási na Muža roka,“ opisuje dej TV JOJ.

„Myslím si, že postava Dada bude takisto vtipná ako boli postavy v predchádzajúcej epizóde. Iveta Dada podporuje a snaží sa ho dostať z dna na vrchol, aby niečo dokázal v živote a myslím si, že to bude krásny príbeh,“ opísal svoju postavu Marsell Bendig pre TV JOJ.

Okrem neho sa môžeme tešiť aj na primátora Lišku. Stvárňuje ho herec a režisér Jirka Havelka a jeho postava v seriáli zamieša karty medzi párikom Ivetou a Števom.

Zdroj: TV JOJ, YouTube/Televízia JOJ, Instagram/tvjoj

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News