Photo by Racool_studio from Freepik

Koľkokrát denne musíš zalomiť rukami? Prípadne ak sa zvykneš modliť, robievaš to tiež. Otázkou ale je, ako si prekrížiš počas toho prsty? Portál Bright Side priniesol tento test, ktorý ti zaberie len pár sekúnd.

Skús si to vyskúšať aj teraz. Ktorý palec je dominantný a je navrchu? Alebo máš palce rovnocenné a dotýkajú sa navzájom? Tento krátky test osobnosti dokáže prezradiť všeličo o tebe a o tvojej osobnosti.

Akým spôsobom si zvykneš prekrižovať prsty?

youtube.com/Remedies One

Akým spôsobom si zvykneš prekrižovať prsty?
Ľavý palec je dominantný (je hore)
Ak je navrchu tvoj ľavý palec, znamená to, že si veľmi praktická osoba.Nevrháš sa do rozhodnutí, ale všetko si necháš prejsť hlavou a vo všetkom hľadáš plusy aj mínusy, aby si sa rozhodla správne. Aj kvôli tomu je ťažké oklamať ťa, pretože klamstvo a falošných ľudí dokážeš hneď prekuknúť. Aj keď patríš skôr k introvertom, so svojimi blízkymi a priateľmi máš veľmi dobrý vzťah. Často si k tebe chodia po rady, pretože vedia, že im dokážeš vždy pomôcť. Máš tiež svojrázny zmysel pre humor, ktorý ale priťahuje ľudí a tí sú radi v tvojej spoločnosti. Vo vzťahoch si skôr romantička, ktorá presne vie, čo chce a vždy vieš, čo by si mala povedať.
Pravý palec je dominantný (je hore)
Ak je navrchu tvoj pravý palec, znamená to, že si osoba s veľmi silným emočným cítením. Dokážeš pochopiť emócie ostatných, aj keď sa ich snažia ukrývať. Preto často vyhľadávajú tvoju spoločnosť a dokážu sa ti otvoriť a zveriť s problémami. Táto schopnosť ti tiež pomáha myslieť "outside the box", teda mimo stanovené hranice, vďaka čomu dokážeš urobiť správne rozhodnutia. Rozhodovanie na základe emócií síce býva niekedy zdĺhavejšie, no stojí ti to za to. Vo vzťahoch dokážeš spoznať nevyslovené pocity tvojho partnera, takže mu dokážeš splniť aj to, o čom len sníva.
Palce sú rovnocenné (sú vedľa seba)
Ak máš obidva palce vedľa seba, znamená to, že osoba zameraná na detaily. Si perfekcionistka, všetko chceš mať dokonalé, a to isté očakávaš aj od ostatných ľudí. Si rodený vodca, všetkým ideš príkladom a chceš, aby ťa nasledovali. To však neznamená, že by si išla aj "cez mŕtvoly", dokážeš byť ohľaduplná a pochopiť potreby iných ľudí. Pred tým, ako sa rozhodneš, si dokonca zvykneš vypočuť názory ostatných a snažíš sa pochopiť ich pohľad na vec. Pre niekoho môže byť tvoja úprimnosť a priamosť odstrašujúca, no pre iných si silná a obdivujú ťa. Vo vzťahoch dávaš dôraz na úprimnosť a vždy sa snažíš povedať svoj názor.

Zdroj: brightside.me

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy