Unsplash/Tamara Bellis

Chceš vedieť, aká skutočne si a aké máš vlastnosti, o ktorých si možno doteraz ani nevedela? Poslúži ti na to tento výborný test osobnosti z dielne portálu Bright Side. My musíme uznať, že výsledok na nás sedel do posledného písmena.

Pozri sa dobre na nasledovný obrázok. Ktoré zviera si uvidela úplne ako prvé? Nesnaž sa to nijak oklamať, odpovedz si úprimne, kam ti hneď padol tvoj zrak.

zdroj: youtube.com/BRIGHT SIDE

Uvidela si ako prvého motýľa, orla, psa, zajaca, hada alebo mačku? A čo to svedčí o tvojej osobnosti? Poď si prečítať tvoj výsledok.

1. Motýľ

Ak si ako prvého uvidela motýľa, si citlivá osoba so zraniteľnou dušou. Nerobí ti problém vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, si otvorená všetkým novým príležitostiam a rada skúšaš všetko nepoznané. Žiješ tu a teraz, neriešiš minulosť, ani to, čo ti prinesie budúcnosť. Si rada stredobodom pozornosti, si vždy tam, kde sa niečo deje a neuniknú ti žiadne trendy.

Vo vzťahoch si hotovou romantičkou, ktorá rada sníva. Snažíš sa ignorovať všetky problémy a od všetkých a všetkého sa snažíš vziať si len to najlepšie. Si pozitívne naladená žena, ktorá sa vo všetkom snaží vidieť to dobré.

zdroj: youtube.com/BRIGHT SIDE

2. Orol

Uvidela si ako prvého orla? Si cieľavedomá a hrdá osoba, ktorá ale zároveň môže byť trochu arogantná. Si sebavedomá, dôveruješ svojim schopnostiam a si ochotná obhájiť si vždy svoj názor. Sloboda je pre teba veľmi dôležitá, a to sa týka nielen vyjadrovania, ale aj činov. Vôbec sa nebojíš prekážok a rôznych problémov, všetky zvládaš s úplnou ľahkosťou.

Žiješ podľa vlastných pravidiel a nemáš rada, ak sa ti niekto snaží diktovať niečo iné alebo ak narušuje tvoj osobný priestor. Kladieš dôraz na detaily a všímaš si úplné maličkosti, ktoré ale môžu vypovedať veľa o konkrétnej osobe alebo situácii. Pokiaľ ide o dosiahnutie svojich cieľov, nikto a nič ťa len tak ľahko nezastaví.

zdroj: youtube.com/BRIGHT SIDE

3. Pes

Ak ti pohľad padol na psa, si milá a priateľská osoba, ktorá je rada obklopená ľuďmi, na ktorých jej záleží a nemá rada pocit samoty. Pre svojich najbližších si schopná urobiť čokoľvek, no niekedy ich záujmy kladieš pred svoje vlastné.

Si úprimná a ľudia s tebou radi komunikujú, pretože vedia, že sa na teba môžu vždy spoľahnúť a vždy im pomôžeš a poradíš. Dokážeš pochopiť ich emócie a problémy a vždy hľadáš najlepšie a najjednoduchšie riešenie. Si jednoducho ich záchranca.

zdroj: youtube.com/BRIGHT SIDE

4. Zajac

Ak si ako prvého uvidela zajaca, prezrádza to o tebe, že si jemná a citlivá osoba. Ľudia ťa dokážu veľmi ľahko zraniť, pretože si všetko berieš až príliš k srdcu. Na druhej strane si ale vždy opatrná v komunikácii s inými ľuďmi, snažíš sa pochopiť ich emócie, aby si ich náhodou nejak neurazila alebo im neublížila. Aj napriek všetkému sa v nich snažíš vidieť to dobré a chceš a snažíš sa, aby sa stali lepšími ľuďmi.

Rozhodovanie je pre teba niekedy veľmi ťažké, pretože sa hanbíš otvorene rozprávať o svojich pocitoch a túžbach. Od problémov radšej utekáš, než by si mala hľadať vhodné riešenie. Bojíš sa zmien a len veľmi ťažko by si dokázala opustiť svoju komfortnú zónu.

zdroj: youtube.com/BRIGHT SIDE

5. Had

Uvidela si ako prvého hada? Si múdra osoba, ktorá často premýšľa, hľadá kompromisy a riešenia, aby každému pomohla a vyhovela. Ľudia sa na teba radi obracajú, pretože vedia, že im vždy dokážeš poradiť a pomôcť. Dokážeš sa rýchlo prispôsobiť zmenám a novým veciam.

Si nepredvídateľná a aktívna osoba, ale na druhej strane si zároveň aj jemná a keď treba, dokážeš zachovať pokoj a chladnú hlavu. Máš skvelé analytické myslenie a vždy si všímaš aj najmenšie detaily okolo seba.

zdroj: youtube.com/BRIGHT SIDE

6. Mačka

Ako poslednú tu máme mačku. Ak si ako prvú uvidela práve ju, značí to o tebe, že si nezávislá a sebaistá osoba, ktorá sa nebojí ukázať svoje silné stránky a svoje danosti vie využiť vo svoj prospech. Si flexibilná, dokážeš sa ľahko prispôsobiť novým podmienkam aj bez toho, aby to narušilo tvoj komfort.

Nezáleží ti na tom, čo o tebe hovoria iní ľudia, vždy sa spoliehaš len sama na seba a svoje plány. Niekedy ale dokážeš byť trochu prefíkaná a vieš využiť ľudí, aby si dosiahla to, čo chceš. Nepotrebuješ byť stredobodom pozornosti, práve naopak, niekedy musíš byť sama so sebou a svojimi myšlienkami či pocitmi.

zdroj: youtube.com/BRIGHT SIDE

Tak čo, sedí výsledok aj na teba? Napíš nám do komentára. 🙂

Zdroj: Bright Side

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy