Pexels/Elle Hughes

Dnes je deň, počas ktorého všetkým odpustíš, že si z teba robia žarty. Horoskopov si už určite čítala veľa, no na prvého apríla sme si pre teba pripravili vtipy pre jednotlivé znamenia. Čítaj ďalej a dozvieš sa, ktorý vtip najlepšie vystihuje tvoj život.

Baran

Znamenie Baran je veľmi živé, silné a v každej situácii chce byť prvé. Toto znamenie je predurčené vyhrávať.

Tvoj vtip: Čo majú chlapi v hlave? Chrobáka, ktorý žerie mozgy. A čo tam robí? Umiera hladom.

Býk

Toto znamenie je pohodové, nenechá sa ničím nahnevať a je zmyselné. V prírode obdivuje všetko a túži po láske.

Tvoj vtip: Sused sa oprie o plot a takto sa pochváli ďalšiemu: Predstav si, Janko, vypestoval som také kapusty, ako hlava môjho syna! Také veľké? Nie, také duté.

Blíženci

Blíženci sú roztržití a hovorí sa o nich, že sú večné deti. Milujú nové informácie a neustále sa chcú vzdelávať.

Tvoj vtip: Žena u veštice: Môžem k vám prísť aj v sobotu? Nie v piatok vás zrazí auto.

Rak

Znamenie Rak má neustále dobrú náladu, prináša do tvojho života pokoj a radosť. S ním sa nikdy nebudeš nudiť, pretože budete stále niečo robiť.

Tvoj vtip: Ujo, fajčia vaše ovce? Čo ti preskočilo? Tak potom vám horí maštaľ!

Lev

Toto znamenie si vyžaduje veľa pozornosti, lásky a obdivu. Každý deň sa musí nájsť minimálne jeden človek, ktorý mu dá kompliment.

Tvoj vtip: Ženy sú už raz také. Nevedia, kde si položili gumičku do vlasov a sponky, ale pamätajú si každú tvoju vetu pri hádke z 5. marca minulého roku.

Panna

Panna je veľmi poriadkumilovná a zakladá si na detailoch. Všetko musí byť podľa nej, inak sa rozzúri.

Tvoj vtip: Pýta sa automechanik ženy: Vy ste boli určite minulý týždeň chorá. Áno, ako to viete? Lebo ste nemali žiadnu autonehodu.

Váhy

Znamenie Váhy je nerozhodné a väčšinou stojí pred veľkými životnými skúškami. Sebavedomie mu však nechýba a tak všetko zvládne.

Tvoj vtip: Dve ženy, ktoré ohovárajú, sa stretnú: Počula si už tú novinu? Nie, nepočula. Naozaj nie? Ja som počula, že si ju počula. 

Škorpión

Toto znamenie je veľmi vášnivé, miluje tajomstvá, no neznáša nudu. Do hĺbky ho spozná naozaj málokto, no ak sa to ľuďom podarí, môžu byť radi.

Tvoj vtip: Aký je priebeh lásky a vzťahu? Najskôr ti žena príde do postele, potom do peňaženky a nakoniec ti bude liezť na nervy.

Strelec

Strelec je jedno šťastné znamenie. Z ničoho si nerobí veľkú hlavu a názory druhých neberie do úvahy. Žije svoj život podľa seba.

Tvoj vtip: Dcéra sa pýta matky: Pohádala som sa s Ferom. Kto by mal podľa teba ustúpiť? Pred svadbou iba ty.

Kozorožec

Znamenie Kozorožec sa od samého začiatku stará samo o seba. Nikoho nepotrebuje a nie je na nikom závislé.

Tvoj vtip: Dcéra príde domov k mame s plačom. Čo je? Môj muž povedal, aby som išla do čerta. Aha a  prečo si prišla ku mne?

Vodnár

Toto znamenie je veľmi vynaliezavé a stále musí niečo robiť. „Nie“ pre neho neexistuje a na každý problém má riešenie.

Tvoj vtip: Žena sa vráti ubehaná do bytu a vraví: Teda, ale si ma nahneval. Ja ta hľadám po všetkých krčmách a ty si tu spokojne umývaš riad!

Ryby

Ryby sú veľmi kreatívne a citlivé. Slová ľudí sa ich príliš dotýkajú a neznesú kritiku. Snažia sa v živote robiť všetko na 100%.

Tvoj vtip: Je lepšie byť krásna žena, než múdra, pretože väčšinou chlapi lepšie vidia ako myslia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy