instagram.com/laurandnicolas

Posledný letný mesiac so sebou prinesie všelijaké výzvy. Atmosféra bude nabitá romantikou, pretože tieto mužské znamenia budú hľadať vzťah. Cítia, že cez leto majú väčšinu šancu. Keďže je august posledný letný mesiac, muži do toho idú naozaj naplno.

Lev

Muž, ktorý sa narodil v znamení Leva, bude cítiť v auguste silnú túžbu po žene. August je jednoducho jeho mesiac. Nebude si môcť pomôcť, každý večer bude chodiť na „lov“ do baru. Zlepší si svoje schopnosti vo flirtovaní a bude dúfať, že mu nejaká žena podľahne. 

Chce ženu, ktorá by bola vhodná na vzťah. Nechce ženu karieristku, no skôr takú, ktorá si vie život užívať a nechodí len do práce. Musí byť pre ňu stredobodom pozornosti a musí mu dať veľa lásky.

Panna

Tento muž, ktorý sa narodil v znamení Panna, si to dobre zorganizoval. Má cit pre detail, preto si myslí, že v auguste má najväčšiu šancu získať ženu svojich snov. Nevynechá žiadny koncert na čerstvom vzduchu a počas augusta bude chodiť do letného kina.

Jeho vysnívaná partnerka by mala mať zmysel pre poriadok a vedieť, že každá vec má svoje miesto. Cez leto by mala byť odvážna a nebáť sa zostať vonku do skorého rána. Tento muž túži po neopakovateľných zážitkoch, na ktoré bude v jeseni spomínať.

View this post on Instagram

THIS IS WHAT FREEDOM LOOKS LIKE 🌸🦋. • Freedom. Something we will never take for granted anymore… 😊 To be honest, one of the quotes, that really made us rethink life before we started travelling the world is: 🌸‘we are all born free and spend a lifetime becoming slaves of our own false truths’🌸. • We both thought we had to buy a house 🏠 , have a corporate job 💻, save money for a fancy car 🚘 and listen to whatever society told us we ‘should’ do… Freedom and happiness are different for everybody, but we realised that this was not what we wanted from life 🙏🏻💭 we wanted to be FREE again! So we decided that we HAD TO make it work somehow! We believed in it, we worked really hard for it and we did it❤️❤️❤️ we will travel again and we will never ever take it for granted again!! • What is freedom to you? 🦋

A post shared by PASSPORT IN ONE HAND | TRAVEL (@laurandnicolas) on

Váhy

Muž, ktorý má znamenie Váhy, obľubuje leto. Vie, že teraz je jeho posledná šanca „uloviť“ si priateľku, pretože v lete je všetko dovolené. O spoločenský kontakt nemá núdzu, preto vie, že sa nemusí moc snažiť a žena príde rovno za ním. V miestnosti je vždy neprehliadnuteľný.

Chce ženu, ktorá bude na spoločnosť pôsobiť milo, no v skutočnosti bude v posteli poriadne vášnivá. Túži po tom, aby si s ním vychutnávala posledné dni leta, ktoré by chcel muž Váhy tráviť pri jazere. Jeho priateľka by mala mať zmysel pre módu a vedieť sa primerane obliecť situácii.

 

Tak čo, podľahneš niektorému mužovi?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy