dokonalý muž

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ak sa povie dokonalý muž, každá žena si v mysli predstaví toho svojho. Každá bude mať iný obraz toho, ako by mal vyzerať, ako by sa mal správať, čo by mal mať rád. Vieš takto opísať aj toho svojho? Tento test ti v tom pomôže!

Čo ťa ako prvé zaujme na mužovi, ktorého vidíš prvýkrát?

Kto z týchto mužov sa ti výzorovo páči najviac?

V ktorej trojici sa nachádza vlastnosť, ktorú na mužoch miluješ?

V ktorej trojici sa nachádza vlastnosť, ktorú na mužoch neznášaš?

Na ktorú profesiu svojho chlapa by si bola najpyšnejšia?

Ako podľa teba vyzerá dokonalé rande?

Ktorú pesničku by si si pustila ako prvú?

Ktorú filmovú dvojicu máš najradšej?

Tvoja ideálna svadba by bola ...

Ktorý citát o láske sa ti páči najviac?

Aký by mal byť tvoj dokonalý muž?
ČO O TVOJOM VYSNÍVANOM PREZRADILI ODPOVEDE?
Slovo "romantik" pre teba neznamená dokonalý muž. Po svojom boku potrebuješ chlapa, ktorý bude odvážny, silný, a ktorý ťa vždy ochráni. Chceš niekoho, kto si stojí za svojím slovom a už na pohľad ťa na ňom priťahuje "drsné" správanie. Akčný chlap, ktorý ťa chytí do náručia a vždy sa na neho môžeš spoľahnúť - to je tvoj pán dokonalý.
ČO O TVOJOM VYSNÍVANOM PREZRADILI ODPOVEDE?
Ak by si mala odpovedať na túto otázku, povedala by si NORMÁLNY. Chceš "obyčajného" chlapa, ktorý má niečo v hlave, vie sa slušne správať, nemá vysoké ego, ale zase si nenechá skákať po hlave. Je pre teba dôležité, aby ste mali spoločné záujmy a témy na rozhovor. Zábavny a zodpovedný, to by ho malo vystihovať.
ČO O TVOJOM VYSNÍVANOM PREZRADILI ODPOVEDE?
Nezáleží ti na tom, ako človek vyzerá, ale ako sa správa. Túžiš po chlapovi, ktorý ti bude lásku dokazovať skutkami. Mal by byť romantický, úprimný, verný, a rodinne založený. Gentleman, ktorý sa nehanbí prejaviť city. Chceš, aby ste spoločný čas trávili plnohodnotne, najlepšie sa spolu vzdelávali či chodili do prírody, preto by mal tieto aktivity obľubovať.

Každá z nás si už určite prešla obdobiami, kedy sme boli dlhšie bez partnera. Všetky to však prežívame inak. No jedno je jasné – po psychickej či intímnej stránke to zrejme neprospieva nikomu. V našom predošlom článku nájdeš odporúčania odborníčky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy