Unsplash/Becca Tapert

Vonku je krásne, obmedzenia sú už minulosťou a ty snívaš o tom, že s partnerom začnete spoločne robiť oveľa viac aktivít. Lenže, aká záľuba či činnosť, by vás mohla baviť oboch?

Odpovedz na nasledujúce otázky a nechaj sa inšpirovať tým, čo by ste spoločne mohli robiť. Zblíži vás to a čas strávite efektívne.

Ak by si vás mala opísať ako pár, boli by ste ...

Ako si predstavuješ ideálnu sobotu?

Unsplash/Clarisse Meyer

Čo vás s partnerom podľa teba spája najviac?

Ak by ste mohli teraz vyraziť na dovolenku, vybrali by ste si ...

Pexels/Edward Eyer

Akú aktivitu by ste podľa teba nikdy spoločne nerobili?

Ktoré zvieratko máte (alebo by ste chceli) doma?

Ktorá vlastnosť vytihuje tvojho partnera najviac?

Ako často spolu trávite čas?

Aktivity, ktoré by ste mali robiť spolu: Zisti, čo je pre váš vzťah ideálne
POHYB A AKTÍVNY ŽIVOT JE TO PRAVÉ PRE VÁS
Vy dvaja by ste sa mali zamerať najmä na aktivity, ktoré sú pohybové a veľa pri nich zažijete. Tenis, tanečný kurz, dobrodružné cestovanie, zážitky ako bungee jumping, či navštevovanie fitka. Potrebujete nestagnovať na mieste a spoločne získavať jedinečné spomienky, ktoré vás nadopujú šťastím.
NÁJDITE SI VLASTNÚ ROVNOVÁHU
Pre vás dvoch nie je ideálny len jeden smer, ale spojenie dvoch ciest - pohybu a duše. Potrebujete striedať fyzické aktivity, ako napríklad spoločné športovanie (tenis, plávanie, bedminton, cyklistika, tanečný kurz), a aktivity, ktoré vás upokoja a budete mať pri nich možnosť rozvíjať sa. Prihláste sa na výtvarný krúžok, alebo si kúpte domov rôzne pomôcky a pracujte na DIY projektoch.
SPÁJA VÁS VIAC DUŠEVNO
Vy ste tá dvojica, ktorá sa cíti dobre, ak pri sebe leží a obaja sa venujú svojej knihe. No aktivít pre vás existuje viac - ak chcete pohyb, prihláste sa na spoločenské tance, alebo si plánujte výlety do okolitej prírody. Ideálna aktivita je pre vás aj venčenie psíkov z útulku, navštevovanie galérií, či kurz varenia.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy