Partner ma podvádza

To, že ťa partner podvádza alebo jednorazovo podviedol, sa nemusíš vôbec nikdy dozvedieť. Niektorí muži si na to dávajú veľký pozor. Avšak ak máš nejaké podozrenia, odhaliť neveru môžeš aj vďaka určitým znakom v jeho správaní. Každá skupina znamení zverokruhu ich má totižto iné.

Zemské znamenia

Býk, Panna a Kozorožec sa nečakane začínajú starať o svoj zovňajšok oveľa viac ako predtým. Pritom sú to znamenia, ktorým na tom až tak nezáleží, neobliekajú sa podľa módy. Nosia to isté aj viac dní po sebe a dieru na tričku si pravdepodobne ani nevšimnú. Ale keď si z ničoho nič dávajú záležať na tom, ako vyzerajú mimo domova a občas to s tým doslova preháňajú, môže ísť o neveru a o to, že sa chcú páčiť niekomu inému.

Vzdušné znamenia

Prísť na neveru Blížencov, Váh alebo Vodnára je veľmi náročné, pretože sú v tom mimoriadne opatrné. Budú klamať o sto šesť a vymýšľať rôzne „pravdivé“ príbehy, ktoré sa budú zdať naozaj skutočné. Avšak skôr či neskôr sa v tom určite zamotajú. A ak chceš, aby sa to tak stalo čo najskôr, mala by si ich veľmi pozorne počúvať a dávať si pozor na detaily, pretože v nich sa pravdepodobne zamotajú hneď na začiatku.

Vodné znamenia

Keď sú Rak, Škorpión a Ryby neverné, môže sa zmeniť ich správanie. Keď boli predtým tieto znamenia milé, zlaté a romantické, z ničoho nič sa to môže zmeniť. Budú nepríjemné až agresívne, začnú ťa ignorovať, tráviť s tebou menej času. Ich správanie bude doslova zvláštne a určite sa bude líšiť od toho predtým.

Ohnivé znamenia

Keď Baran, Lev a Strelec začínajú mať „bokovky“, chcú tú danú osobu čo najviac ohúriť. To znamená, že na ňu budú míňať nielen veľa svojho času, ale aj financií. Práve preto by si si mala dávať pozor na to, kam utekajú ich peniaze, keď ich zrazu nebudú mať alebo budú mať menej, ako zvyčajne.

V tomto našom článku nájdeš ďalšie užitočné tipy na to, ako by si mohla odhaliť to, že ťa tvoj partner podvádza. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy