Na prvý pohľad pohľadný muž s nesmierne nádherným úsmevom. Hlavou ti prechádza „toto musí byť je dokonalý muž“. Nech je to ako chce, to, čo vyzerá ako úžasné, v konečnom dôsledku vôbec nemusí byť. Tušila si, že práve znamenie zverokruhu ti môže pomôcť prezradiť, či sa k tebe hodí muž, s ktorým plánuješ ísť na rande? Napríklad ti odpovie aj na otázku, či náhodou to nebude majetnícky typ človeka, s ktorým by si veľmi šťastná nebola.

Znamenie zverokruhu ti prezradí naozaj veľmi veľa. Dokonca aj to, ako sa bude po dlhšej dobe k tebe správať. Rozhodne by si mala byť opatrná pri výbere muža. Čítaj ďalej a zisti, na ktorých chlapov by si si mala dávať pozor a byť viac obozretnejšia. Hoci to s nimi vyzerá idealisticky, nemusí byť tomu tak.

Ryby

Znamenie zverokruhu Ryby patrí medzi veľmi precitlivelé. Má veľkú tendenciu byť nervózny, no zároveň veľmi neistý. Ak si má vybrať medzi tým, že by radšej niečo robil pre svoj život alebo úlohou ľutovania sa, výber možnosti je jasný. Ľutovanie! Ryby sa radi pasujú do pozície obete. Preto, ak by si sa vybrala na rande s mužom narodeným v tomto znamení, ľahko by sa mohlo stať, že by večerná idylka neskončila podľa tvojich predstáv.

Lev

Lev patrí medzi také znamenie zverokruhu, ktoré je neustále nespokojné. Vždy chce byť stredobodom pozornosti a je dosť možné, že by na rande s tebou neriešil vás, ale len seba samého. To chceš? Akonáhle niečo nevychádza podľa jeho predstáv, jeho dobrá nálada ho začne opúšťať. A je po paráde.

Škorpión

Žiarlivosť! To presne stojí v ceste za jeho spokojnosťou. Namiesto toho, aby si vychutnával, čo má, je neustále v strehu a hľadá čosi, čo je v neporiadku. A to platí aj o vzťahu. Totižto Škorpión nedokáže reálne oceniť, čo má. Takže je veľká pravdepodobnosť, že ani rande s tebou neocení.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.