Photo by Davids Kokainis on Unsplash

Pri spoznávaní potencionálneho partnera si vieš jemne dopomôcť k úspechu vďaka jeho znameniu. Čím sú jednotliví chlapi charakteristickí a čo ti teda pomôže pri tom tvojom?

Baran

Pri baranoch je to v podstate jednoduché. Pôsob sebavedomo, vezmi iniciatívu do vlastných rúk a buď priama. Barani si nemusia všimnúť tvoje náznaky, takže je najlepšie byť otvorená, úprimná a zreteľná. Majú radi niekoho, kto jednoducho vie, čo chce.

Býk

Buď bláznivá a zábavná, nechaj ich cítiť sa komfortne v tvojej prítomnosti a neboj sa byť sama sebou. Ľudia v znamení býka obdivujú autentičnosť a ľudí, ktorí sú spokojní sami so sebou a nezaujíma ich, čo si o nich ostatní myslia.

Blíženci

Choď na to pomaly. Najmä s citovými záležitosťami. Stačí sa nechať unášať a nechať veci plynúť. Blížencom treba ukázať, že si ochotná venovať čas do vášho vzťahu. Trpezlivosť ruže prináša.

Rak

Veľa sa smej a buď v ich prítomnosti čo najviac pozitívna. Raci to priam milujú. Rak ti dá veľmi jasne najavo, či sa mu páčiš alebo nie.

Lev

Úprimne, buď pripravená na hocičo. Ľudia v znamení leva sú vášniví a pobláznení. Milujú život a potrebujú niekoho, s kým budú tieto pocity zdieľať. Zdieľaj s nimi spoločnú energiu a buď nadšená a vzrušená zo všetkého, čo navrhnú.

Panna

Nič nie je viac atraktívnejšie pre Panny ako ľudia, ktorí sa dokážu kontrolovať v každej situácii, a ktorí vedia zachovať vždy chladnú hlavu, nech už ide o čokoľvek. Obdivujú ľudí, ktorí si vážia život každú chvíľu, ktorí sa vedia postaviť naspäť keď neuspejú, pretože oni sami to vedia najlepšie.

Váhy

Maj milujúcu a otvorenú auru. Buď pripravená načúvať, byť empatická. Pre Váhy je veľmi dôležité mať niekoho, komu môžu dôverovať. Mať pri sebe človeka, ktorému sa môžu vyrozprávať o svojich pocitoch, trápeniach, radostiach a túžbach.

Škorpión

Ukáž svoju vášeň pre niečo, určite nebuď nudná a lenivá. Milujú počúvať, čo robí tvoje srdce šťastným a presne takú energiu akú im dáš, ti aj vrátia.

Strelec

Rozosmej ich a sú tvoji. Humor je naozaj základ. Strelci nemajú radi, keď ľudia berú život až príliš vážne. Ži život podľa seba, nie podľa pravidiel, maj svoje vlastné názory a dôveruj si.

Kozorožec

Neboj sa byť zo začiatku trošku vzdialená. Kozorožci si potrebujú byť stopercentne istí, že to s nimi myslíš naozaj vážne. Príliš rýchle vzplanutie a náklonnosť ich môže odradiť. Ukáž im čo chceš, venuj im svoju pozornosť.

Vodnár

Nebuď príliš rýchla. Chcú ťa najprv spoznať, kamarátiť sa, cítiť spojenie. Užívaj si čas s nimi a nič nerieš. Flirtovanie je v poriadku, len ich nevystraš a choď na veci pomalšie. Keď to budú cítiť už vážnejšie, sami ti to dajú najavo.

Ryby

Psychické spojenie je pre toto znamenie veľmi dôležité. Potrebujú cítiť, že ich chápeš tak, ako nikto iný. Že sa vieš do ich každej situácie vcítiť a byť im oporou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy