instagram.com/veronikastrapkova

Vo vzťahu je dôležité, aby dvoch ľudí spájali aj spoločné záujmy. Svoj voľný čas s polovičkou vedia tak efektívne využiť a príkladom je aj Veronika Strapková. So svojím snúbencom Filipom začali navštevovať hodiny tanca a tento nápad vrelo odporúča aj ďalším párikom. O všetkom informovala na svojom instagramovom profile.

Ako speváčka by Veronika mala ovládať nejaké tie tanečné kroky, no vždy je čo zlepovať, a tak s partnerom spojili príjemné s užitočným.

„Prvýkrát za 8 rokov s ním normálne tancujem. Že sa to aj podobá na tanec. A je to zároveň taká energia vo vzťahu,“ opísala hudobníčka.

Vždy sa môžeme naučiť nové veci a pohyb nikdy nie je na škodu. Keď skúšame nové veci s našou polovičkou, môže to priniesť ďalšiu výhodu – hlbšie puto.

„Niečo nové. Niečo spoločné. Veľmi odporúčam. A nejde o žiadne výkony len o pocit radosti zo vzájomnej blízkosti a niečoho spoločného,“ bližšie uviedla Veronika.

Dôležité je nehanbiť sa a nebáť sa vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Táto zasnúbená dvojica zrejme trénuje aj na svoju svadbu, ale môže to byť obohatením pre každý párik. Nemusí to byť samozrejme iba tanec. Nech už je to čokoľvek, je dôležité mať spoločné záujmy, lebo práve vďaka nim ste si bližší.

View this post on Instagram

Prvýkrát za 8 rokov s ním normálne tancujem. Že sa to aj podobá na tanec. A je to zároveň taká energia vo vzťahu. Niečo nové. Niečo spoločné. Veľmi odporúčam. A nejde o žiadne výkony len o pocit radosti zo vzájomnej blízkosti a niečoho spoločného. Včera sme sa večer rozprávali o tanečných krokoch 😅 no kto by to bol na nás povedal…Teším sa, že sme našli prijemné miesto v BA a že máme individuálny prístup. Keď sa zlepšíme prídeme aj na skupinové hodiny.Zatiaľ sme ale takto spokojní a vyhovuje nám to ❤️ @podme_spolu_tancovat ☀️ PS: možno neuveríte ale tieto krásne saty mám z @dedoles áno, to je to miesto známe ponožkami. Ale majú aj kadečo iné 🍀

A post shared by VeronikaS – Veronika Strapkova (@veronikastrapkova) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News