Pexels/Yan Miranda

Muži si bránia to, čo je ich. A to hlavne v prípade, keď ide o ženy, ich partnerky. Dnes sme si pre teba pripravili rebríček mužských znamení, ktoré sú najviac žiarlivé. Ako je na tom tvoj frajer? 

1. Škorpión

Čakala si na prvej priečke niekoho iného? Muž Škorpión je žiarlivý najviac z celého zverokruhu. Dokáže žiarliť na tvojich priateľov, spolužiakov, no niekedy dokonca aj na brata. Je veľmi majetnícky. Všetko sa skrýva za jeho nízkym sebavedomím a na druhú stranu aj za vysokým egom.

2. Rak

Rak je v poradí druhý, pretože je taktiež veľmi žiarlivý. Keď s ním budeš vo vzťahu, vôbec ti nebude dôverovať a zo všetkého ťa bude podozrievať. Tajne ti môže kontrolovať aj mobil. Bojí sa, že mu niekto ublíži, zradí ho a zlomí srdce. Drží sa pravidla dôveruj, ale preveruj.

3. Lev

Aj Lev sa radí medzi žiarlivých mužov. Niekedy to je to s ním na nevydržanie, pretože ak s ním budeš vo vzťahu, nikam ťa nebude chcieť pustiť. Vždy budeš musieť ísť len s ním a poriadne zahalená. Má sklony aj k nevere, pretože bude radšej tým, kto podviedol, než tým, kto bol podvedený.

4. Panna 

Chlap v znamení Panny je nedôverčivý. Žiarli však až v hraničných situáciách, kedy uzná, že je to už cez hranice. No na druhú stranu, von s kamarátom by ťa taktiež nepustil. Verí ti, ale nepotrebuje to otestovať.

5. Baran

Toto znamenie je tak stredne žiarlivé, a teda dá sa to s ním vydržať. Pokiaľ s ním budeš mať vzťah, dá ti voľnosť, ale potajme ti môže kontrolovať správy. Nezniesol by konverzáciu s iným mužom. Kamarátov v zdravej miere ti ale bude tolerovať.

6. Býk

Býk žiarli podľa toho, ako sa vyspí. Raz je to s ním dobré, inokedy sa už nevie zmestiť do kože. Vo vzťahu s ním si na to jednoducho budeš musieť len zvyknúť. Rád si tak dokazuje, že „si jeho“ a nikoho iného.

7. Kozorožec 

Muž v znamení Kozorožca nie je až tak žiarlivý. Dá ti voľnosť, no keď pôjdeš niekedy von s kamarátom, radšej sa k tebe pripojí. Nezniesol by, že by si bola sama vonku s iným mužom a nevedel by, čo sa tam medzi vami deje.

8. Váhy

Váhy nežiarlia. Tento chlap ti plne dôveruje, pretože vie, že ak by sa niečo stalo, povedala by si mu o tom. Samozrejme, môže sa niečo stať, no určite by to nebol z jeho strany dôvod na rozchod. Avšak, už navždy by to narušilo dôveru medzi vami.

9. Strelec 

Tento muž si veľmi potrpí na svoju slobodu. Na tvojich nápadníkov nebude žiarliť, no rovnako to vyžaduje aj od teba. Má veľa ženských kamarátok, preto si bude vo vzťahu zakladať na tom, aby si mu dala voľnosť.

10. Vodnár

Pri ňom si môžeš dovoliť takmer všetko. Nebude ťa obmedzovať, pretože o tom vzťah nie je. Vie, že si dvojica musí dôverovať a potom všetko krásne funguje.

11. Ryby 

Pokiaľ nedáš mužovi v znamení Ryby dôvod na žiarlenie, nebude to robiť. Plne ti verí a bude ťa púšťať všade bez opýtania. Nemá dôvod ti niečo zakazovať, pretože by takýto vzťah nechcel.

12. Blíženci 

Muž v znamení Blížencov vyžaduje úplnú voľnosť. Nežiarli. Ak s ním budeš vo vzťahu, bude ti dôverovať na 120 % a vôbec ťa nebude kontrolovať. Vďaka tomu budete mať harmonický vzťah.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy