Ako si vyskladať dokonalý outfit?

Dokonalý outfit znamená pre každú ženu niečo iné. Niektoré idú s najnovšími trendmi a preferujú voľné tričká či zvonové nohavice. Iné si dávajú pozor na farby a materiály, ktoré sa k sebe hodia. Existujú však malé detaily, na ktoré by si nikdy nemala zabudnúť pri vyberaní obliekania. Aké to sú?

Ak chceš vyzerať trendy a vkusne, nikdy nezabúdaj na tieto veľmi podstatné maličkosti.

Doplnky, by nemali byť v dvoch farbách

Buď nosíš zlaté alebo strieborné doplnky, nikdy by však tieto dve farby nemali byť zladené dokopy. Vyzerá to nevkusne a lacno. Keď máš na kabelke remienok zlatej farby, určite si nedaj opasok so strieborným zapínaním a podobne. Takisto nelaď zlatú a striebornú ani na doplnkoch, ako sú náramky, náušnice či prstene.

Pri každom outfite by si mala zvoliť iba jednu z týchto dvoch farieb, no spolu by sa na tebe nemali objaviť nikdy.

Ponožky sú nenápadný, no takisto dôležitý detail

Ak často nosíš tenisky, mala by si myslieť aj na veľmi podstatné ponožky. Do každej topánky zvoľ ponožky, ktoré sa k nim hodia. Napríklad keď máš biele tenisky, neobuj si v žiadnom prípade čierne ponožky. Alebo ak máš na sebe letné plátenne tenisky, obuj si iba členkové ponožky, najlepšie také, ktoré nikto neuvidí.

Outfit
zdroj: Pexels/Petrovskii Anton

 

Možno si povieš, že niečo také ti pri vyberaní outfitu ani len neprišlo na rozum a vždy si obuješ ponožky, ktoré prvé chytíš do ruky. Toto by si už ale viac nemala robiť. Nesprávny výber ponožiek ti pokazí celý výsledný look a dokonalý outfit.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista