Správanie ženy pred rozchodom

Pokiaľ vo vzťahu nastane nejaký problém alebo väčšia kríza, my, ženy, sa to vždy snažíme zachrániť. Robíme naše maximum, aby sa všetko vrátilo do starých koľají. Ale skôr či neskôr sa prestávame snažiť a uvedomujeme si, že tento vzťah už nemáme sily a motiváciu zachraňovať. Správanie ženy pred rozchodom je netypické a muži si to väčšinou ani nevšímajú. 

Koniec vzťahu môže prísť veľmi nečakane. Nemusí byť za tým nevera, fyzické alebo psychické násilie zo strany jedného alebo druhého partnera alebo ďalšie nepríjemné veci, kvôli ktorým sa rozpadajú vzťahy. Jedného dňa si proste sadneš, spätne sa pozrieš na všetko, čo sa vo vzťahu dialo a povieš si – stačí, mám toho dosť.

Nepríde to náhle

My, ženy, sa vždy snažíme zachrániť náš vzťah, nech sa deje čokoľvek. Častokrát dávame druhé, tretie až desiate šance nášmu partnerovi, pretože veríme, že sa dokáže zmeniť. Ale zároveň si uvedomujeme, že to nemôže trvať donekonečna, že nejaká z tých šancí musí byť už posledná.

Ale ešte predtým, než sa žena rozhodne zo vzťahu odísť, chce vynaložiť ako keby to posledné úsilie. Ten posledný krok, ktorý bude smerovať k záchrane vzťahu. Dá do toho maximum energie a síl. A pokiaľ tento posledný krok nedokáže nič zmeniť, neprispeje k zmene správania partnera, ale narazí na jeho nepochopenie a ľahostajnosť, žena zo vzťahu odchádza.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating