Outfity na hory
Instagram/michelabordina/opheliepoppie

Zima na horách vie byť čarovná a ani tento rok tomu nie je inak. Kopce sú pokryté nádhernou snehovou pokrývkou a pre tie, ktoré ich rady objavujú je toto obdobie na horskú turistiku ako stvorené. Avšak ich nádheru môžeš spoznávať aj bez nej. Postačí dýchať horský vzduch a budeš myšlienkami hneď úplne inde. 

Turistikou a obzvlášť tou zimnou si trénuješ nielen svoju kondičku, ale dokážeš si zároveň  dopriať obrovský relax v podobe nádhernej prírody, ktorá je v zime vždy nezabudnuteľným zážitkom.

U mnohých z nás existujú dokonca miesta, na ktoré sa vraciame každým rokom a i napriek tomu nám dokážu dopriať neustále krajšie pohľady, ale i odpočinok. Príroda je liek, pastvou pre oči a pohladením pre dušu.

Preto, ak si ešte v takomto zimnom období horskú turistiku neskúsila a premýšľaš nad ňou, smelo do toho. Začať môžeš od úplne jednoduchých trás. Čo ti však vieme potvrdiť je, že ak ju raz skúsiš hoc i len v podobe tej nenáročnej, časom ju budeš posúvať na dlhšie a náročnejšie trate. Prečo je tomu tak, zistíš sama už po prvej prechádzke lesom či horskými cestičkami.

Nezabudni sa však vybaviť správnym a funkčným oblečením. Dôležitú úlohu zohráva aj výber vhodnej obuvi. Nohy sú tie, ktoré ťa budú po celý čas niesť na rozprávkové miesta. A čo sa samotného looku týka, v dnešnej dobe máš na výber množstvo rôznych originálnych kúskov, v ktorých ti bude nielen teplo, ale aj pohodlne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista