ako zaujať na prvom rande

Ak sa ti páči nejaký chlap, určite ho chceš očariť. A to čím viac, tým lepšie. Nevieš si poradiť? Spísali sme 5 dôveryhodných trikov, ako zaujať na prvom rande. S týmito tipmi ťa jednoducho nenechá odísť domov.

Pýtaj sa ho množstvo otázok

Pýtaj sa. Chlapi zbožňujú, keď vidia u ženy záujem. Aktívne ho počúvaj a konverzáciu obohať o doplňujúce otázky. Hoci tým len „pohladkáš“ jeho ego, zároveň o tebe nadobudne dobrú mienku a bude sa tešiť na ďalšie stretnutie.

Muž a žena majú prvé rande
zdroj: Pexels/Eugenia Remark

Zaujímavý outfit

Prvý dojem je kľúčová ingrediencia. Obleč sa tak, aby ti to pristalo a zároveň, aby si sa cítila skvelo. Muža dokáže očariť ženské a príťažlivé oblečenie. Často sa na prvom rande na ženu pozerajú povrchne a zaujme ich najmä výzor. Nápady a inšpiráciu na dokonalý outfit nájdeš po kliknutí SEM.

Prezraď mu kúsok zo života

Nejedna žena nerada zdieľa osobné zážitky či príhody a životné tajomstvá na prvom stretnutí. Prezraď mu však niečo z tvojho života, čo nepovažuješ za tak dôležité. Pre chlapa to bude zaujímavé tak, či onak a bude mať pocit, že si sa mu otvorila, čo ho nesmierne poteší. V priebehu vášho stretnutia ťa bude mať chuť spoznávať ďalej.

Prvé rande
zdroj: Pexels/Andie Venzl

Žiadne šaláty

Objednaj si pokojne aj pizzu. Buď autentická a nehraj sa na niečo, čím nie si. Ak pôjdete do reštaurácie či iného bistra, daj si niečo, čo máš naozaj rada. Pôsobiť ako dáma môžeš aj bez toho, aby si na prvom rande jedla šaláty a iné jedlá, vďaka ktorým sa nenaješ do sýta. Aj podľa toho, čo si objednáš, si ťa chlap zapamätá a prostredníctvom toho ťa dokáže hlbšie spoznať. Ukáž mu teda, čo máš rada.

Negativita nemá priestor

Ako ešte zaujať na prvom rande? Snaž sa pôsobiť optimisticky. Musí z teba vyžarovať pozitivita, inak toto stretnutie nemusí dopadnúť podľa tvojich predstáv. Buď milá a ukáž mu svoju pravú stránku. Chlap má tým pádom záujem, pretože vidí, aká si milá a ako pekne sa správaš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating