Instagram/lauralarosee

Všetky veľmi dobre vieme, čo by vo vzťahu potešilo nás a ako si predstavujeme, že nám chlap prejavuje svoju lásku. Čo však robiť v opačnom prípade? Aj muži predsa potrebujú cítiť a vedieť, že ich partnerka miluje. Zakladajú si pritom na trochu odlišných veciach.

Vieš, čo je pre chlapov vo vzťahu dôležité? Ak mu chceš dokázať, že ho naozaj miluješ, môžeš to urobiť jedným z týchto 6 spôsobov. Alebo pokojne aj všetkými naraz.

Otvor sa mu celá

Úprimnosť a autentickosť je vo vzťahu naozaj veľmi dôležitá. Ak ho miluješ, mala by si sa mu bez problémov otvoriť. Nechaj ho nahliadnuť do toho, aká si v skutočnosti, aké sú tvoje sny, plány, ale aj obavy. 

Zasväť ho do svojich najtajnejších túžob a prezraď mu aj menej pekné zážitky, ktoré si so sebou nesieš z minulosti. Takto mu ukážeš, že mu dôveruješ a chceš s ním zdieľať všetko, čo sa tvojho života týka.

Buď pri ňom sama sebou

Nemusíš si ráno privstať, aby si sa rýchlo upravila. Buď sama sebou a prijmi to, aká si. Uvidíš, že to poteší aj jeho. Taktiež by si sa nemala hrať na niekoho, kým nie si, len aby si na neho urobila lepší dojem. Ten práveže urobíš tým, že mu odhalíš svoju pravú tvár a svoje myšlienky, názory, postoje či hodnoty.

Dopraj mu aj vlastný priestor

Aj keď ho miluješ, nemusíš byť na ňom nalepená celý deň. Nechaj ho trochu oddýchnuť si a daj mu priestor, aby sa venoval činnostiam, ktoré ho bavia a napĺňajú. Pokojne ho pusti aj von s kamarátmi, nebuď stíhačka, ktorá musí vedieť o každom jednom kroku. Samozrejme, dôvera je v tomto prípade prvoradá.

Nezabúdaj na to, že rovnováha medzi ľúbostným a osobným životom je veľmi dôležitá. Nie je dobré, ak by si sa celá podriadila vzťahu a očakávala to aj od partnera.

Buď pre neho oporou

Daj mu najavo, že si tu pre neho a môžeš mu pomôcť kedykoľvek to bude potrebovať. Ak bude vedieť, že sa na teba môže spoľahnúť, pretože budeš jeho oporou, dáš mu tak vedieť, že je pre teba veľmi dôležitý.

Nedávaj mu dôvod na žiarlenie

Dávaj si pozor na žiarlivosť vo vzťahu. Ak ho naozaj miluješ, nemala by si mu dávať zbytočné dôvody. Ak by si sa stretávala s inými mužmi, trávila s nimi veľa času a flirtovala, pre toho tvojho by to bol jasný signál, že vo vzťahu ti niečo chýba a musíš to hľadať inde.

Aj muži ocenia prejavy lásky

Niektorí chlapi si na prejavy lásky možno veľmi nepotrpia, no mnohí to veľmi ocenia. Netreba to, pravdaže, preháňať. Poteš ho nejakou maličkosťou, priprav mu obľúbené jedlo, kúp mu obľúbenú hru alebo s ním choď na zápas. Muži si dokážu vážiť aj takéto maličkosti. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating