Ako byť krajšia cez noc

Každá z nás chce vyzerať čo najlepšie. Mnoho žien však nemá v závere dňa dostatočnú a pravidelnú rutinu, a preto sú výsledky takmer neviditeľné. Ako byť krajšia cez noc? Svoje tipy a triky odhaľuje aj influencerka s prezývkou Vanilla Swirl na sociálnej sieti TikTok.

Bielenie zubov

Ako prvý krok vo videu TikTokerka spomína bielenie zubov. Ide o proces bielenia, ktorý zvládneš počas toho, ako vykonávaš ostatné veci zo zoznamu. Dnes už existuje mnoho techník určených na bielenie zubov, a preto je výber len na tebe.

Môžeš použiť rôzne prístroje, pásiky či dokonca bieliacu pastu. Nezabudni si však zuby dôkladne umyť každé ráno a každý večer. Sympatická influencerka však spomína, že tento krok nepraktikuje denne, ale maximálne tak dvakrát do týždňa.

Úprava vlasov

Základné pravidlo znie – nikdy nechoď spať s rozpustenými alebo s príliš stiahnutými vlasmi. Účes bez tepelnej úpravy je tá najlepšia starostlivosť, akú svojej hrive môžeš dopriať. A práve preto zvoliť účesy, ako sú vrkoč či virálny cop vytvorený opaskom pre krásne vlny, sú tou správnou voľbou.

Nielen, že tvoje vlasy budú mať ráno krásny tvar, ale rovnako ich posilníš. Vo videu tiež spomína, že tento krok jej veľmi pomohol k prudkému a rýchlemu rastu vlasov a taktiež nabrali na kvalite.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DTC All Natural (@dtcallnaturalgt)

Ricínový olej

Influencerka zaraďuje používanie ricínového oleja na dennej báze medzi nevyhnutné kroky. Prinesie ti hneď viacero benefitov. Používať ho môžeš na obočiemihalnice, aby rástli čo najrýchlejšie bez drahých sér a prípravkov z drogérie alebo lekárne. Nanesením oleja na pery ich celé zhydratuje, rozžiari a ošetrí, ak sa na nich vyskytli nejaké ranky. Tenká vrstva vydrží celú noc, takže vôbec nevysušuje.

ricinovy olej
zdroj: Unsplash/ Priscilla Du Preez 🇨🇦

Hydratované očné okolie

Ricínový olej je nápomocný aj v tomto kroku. Influencerka ho prstom natiera pod oči, čo by malo celé očné okolie pekne hydratovať. Na túto oblasť neskôr prikladá masky v podobe náplastí pod oči, čo určite občas používaš aj ty. Jej očné okolie vyzerá bezchybne, a preto sa oplatí tomuto kroku dať aspoň šancu.

Skincare

Posledným bodom je každodenná starostlivosť o pleť. To, čo robíš ráno, nestačí a najväčšie zmeny sa s našou pleťou i telom dejú počas noci. Lenivosť v tomto prípade nemá miesto. Ak nemáš svoje obľúbené produkty a ešte si so skincare nezačala, mala by si tak urobiť čím skôr. Nakoniec spomína, že nie je na škodu použiť nejakú formu samoopaľovania.

@vanilla_swirlxx 5 things i do every night to wake up hotter 🫶🏼 #highmaintenance #nightimeroutine ♬ original sound – vanilla_swirl 🍦

TikTokerka zároveň vysvetľuje, že čím „škaredšia“ pôjdeš spať, tým krajšia sa zobudíš. Tak sa preto nezľakni, ak budeš s pásikmi a náplasťami vyzerať trocha smiešne. Súčasne sľubuje, že nebudeš potrebovať ani make-up, pretože budeš prirodzene krásna.

Tak čo, vyskúšaš aj ty tento postup, ako byť krajšia cez noc?

Zdroj: TikTok/vanilla_swirl

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty