oblečenie ktoré priťahuje mužov

Móda je nástrojom, pomocou ktorého môžeš dosiahnuť veľké veci. Ak si myslíš, že ju riešia len ženy, si na omyle. Aj muži sa vyznajú, preto ti ukážeme oblečenie, ktoré priťahuje mužov najviac.

Takéto kúsky by podľa chlapov mali nosiť ich vysnívané ženy.

Sukne po kolená alebo midi sukne

Medzi oblečenie, ktoré priťahuje mužov patria aj tieto sukne, no nie sú u žien veľmi obľúbené. Chlapi z nich však nemôžu spustiť oči. Midi sukne sa im páčia oveľa viac, než mini sukne. Neodhalia veľa, preto ponúkajú priestor fantázii, no zároveň nie je žena zahalená úplne.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miroslava Dobis | (@fashionspy.sk)

Top s odhaleným chrbtom

Nie je nič viac zvodnejšie, ako žena, ktorá vie zaujať pozornosť muža inak, než výstrihom. Odhalený chrbát je príťažlivý, pretože núti mužov rozvíjať fantáziu.

Šaty s výstrihom na boku

Tieto šaty pôsobia veľmi zvodne, no zároveň slušne a sú vhodné aj na spoločenské udalosti. Mužom sa tieto šaty páčia najviac, pretože ženy v nich pôsobia príťažlivo a sebavedomo.

Klobúk

Zvýrazniť ženskosť vie aj krásny jesenný klobúk. Chlapi ho ako doplnok vnímajú pozitívne, pretože sa hodí väčšine žien. Keď sa skombinuje so šatami či sukňou, klobúk pôsobí romanticky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miroslava Dobis | (@fashionspy.sk)

Vysoké podpätky

Najviac príťažlivo na mužov pôsobí žena, ktorá má obuté vysoké podpätky. Opticky ju to predĺži, nepôsobí nižším dojmom a keď v nich žena vie kráčať, vyžaruje nebojácnosť a šarm.

Prirodzená krása dokáže zaujať chlapov najviac. Vďaka jednoduchým trikom a postupom ju môžeš mierne vylepšiť a zdôrazniť. Nezáleží na tom, či máš z niečoho komplexy, každá žena môže vyžarovať prirodzenú krásu. V našom nedávnom článku nájdeš 5 trikov, ako ju podčiarknuť. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating