unsplash.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Sloboda. V duši, v mysli, v srdci.

Uvidíš ju, keď vojde do dverí. Miestnosť sa zrazu naplní jej smiechom. Je láskavá, milá a vie, že každý človek si zaslúži toleranciu. Rada rozpráva, o všetkom možnom. Nerobí jej problém vyjadriť sa k dôležitým a vážnym témam, no na druhej strane sa dokáže baviť sama na sebe. Je hĺbavá. Často rozmýšľa o živote, o ľuďoch, o láske a o svete. Bolí ju, keď vidí ľudí trpieť. Neznáša nespravodlivosť a každému praje len to najlepšie. Je nezávislá.

pinterest.com

Aj takáto je žena nerodená v znamení Vodnár.

Jej živel je vzduch, a tak sa aj cíti. Potrebuje mať neustále vietor vo svojich plachtách. Neznesie nudu a stále vymýšľa niečo nové. Je spontánna a vie byť veľmi odviazaná. Miluje spoločnosť a hlavne svojich priateľov, na ktorých jej skutočne záleží. Veľmi rada lieta v oblakoch, rozmýšľa inak, a preto mnohokrát ostáva nepochopená. Sloboda pre ňu znamená všetko, a tým nemyslím sociálny status, ale pocit. Ten vnútorný. Potrebuje sa cítiť, že dokáže a môže všetko na svete, práve preto potrebuje chlapa, ktorý ju bude vedieť podporiť v jej nápadoch a snoch, no zároveň jej bude vedieť ukázať správny smer a sem tam ju stiahnuť späť na zem.

pinterest.com

V láske je nenútená. Verí, že každý si zaslúži svoj osobný priestor, a tak od nej nikdy nečakaj dramatické žiarlivostné scény, či zákaz vychádzok s priateľmi. Chápe, že kamaráti sú tu na celý život, a preto sa ti ich nebude snažiť zakázať. Veď aj ona sama má množstvo priateľov a známych, na ktorých nedá dopustiť.

Ak sa zamiluje, tak svojho muža ľúbi úprimne, čestne. Je lojálna. To isté očakáva aj od neho. Na materiálnych veciach si veľmi nepotrpí, oveľa dôležitejšie sú spoločné zážitky, dlhé nočné rozhovory, humor a porozumenie.

Neznáša pocit, že na ňu niekto tlačí. Má rada poriadok vo svojich veciach, aj keď sa môže zdať veľmi chaotická. Jej myšlienky často predstihujú prítomnosť, a tak je hlavou stále niekde v budúcnosti.  Ak spoznáš dievča, ktoré robí veľa vecí naraz, ráno športuje, poobede hrá na klavír, večer sa pripravuje do školy, číta knihy o svetových náboženstvách a popritom všetkom rieši práva zvierat a je vegetariánka, s veľkou pravdepodobnosťou to je práve vodnárka.

pinterest.com

Dokáže sa totiž nadchnúť pre všetko, a rada skúša nové veci. Vždy podá ruku, keď vidí, že niekto volá o pomoc. Má rada ľudí a ľudstvo ako také, preto ti môže niekedy pripadať veľmi otvorená až naivná.  Morálne zásady má vlastné, a aj keď sa niekedy môžu zdať cez čiaru, ona sama v nich má poriadok a vie čo je správne a čo nie. Násilie sa jej nepáči. Preto sa jej nikdy nesnaž nanútiť svoj názor, bude ťa tolerovať aj bez toho. Môžeš jej povedať čokoľvek, nikdy ťa nebude súdiť.

pinterest.com

Dá ti mnoho námahy, aby sa z nej stalo tvoje dievča. Rada totiž mužov hádže do „friend zone“ . No ak sa raz rozhodne byť s tebou vo vzťahu, ver, že to myslí úprimne, má ťa skutočne rada a nezradí ťa, veď ti predsa daruje kúsok zo svojej voľnosti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating