ghosting

Spoznávanie sa a začiatky vzťahu sú väčšinou tie najkrajšie chvíle. Neustále chatovanie, usmievanie sa nad správami od neho a flirtovanie. Dlhé hodiny rozhovorov niekedy takmer o ničom, stretávanie sa, spoločný čas a predstavy spoločnej budúcnosti, o ktorých my ženy tak rady snívame. Ale zrazu stratil záujem a vyparil sa.

Po tom všetkom ťa len tak odstrihne. Aj napriek tomu, že mnohé z nás to hádžu na novú dobu, dialo sa to aj minulosti. Vtedy síce neboli telefóny a zmiznúť zo života bolo oveľa ľahšie. Teraz to nazývame „ghosting“. Znamená to, že muž stratí o ženu záujem, prestane odpisovať a neozýva sa.

Ak muž zmizne, vyparí sa ako duch, prestane sa ti venovať, odpisovať alebo si ťa dokonca všade zablokuje, je jasné, že stratil záujem. Chyba však nie je na tvojej strane. Neobviňuj sa, neplač, nezúfaj.

Je to jeho smola a možno jeho problém nadviazať dlhodobý vzťah. A ver, že nie si jediná. Tento spôsob „zmiznutia“ je u mužov veľmi populárny, najmä ak sa im nechce nič vysvetľovať. Ber to ako pozitívum, ktoré možno práve teraz bolí, no na druhej strane ti vlastne urobil láskavosť.

Ak ťa muž ghostol, nemá záujem. Nemaj ho ani ty

Hrdosť je veľmi dôležitá a ty by si o ňu nemala prísť kvôli niekomu, kto ti pomotal hlavu a zrazu sa vyparil. Zdvihni hlavu, pusti si pesničku, ktorá vždy nakopne tvoje sebavedomie a na tieto 3 veci radšej zabudni.

1. Nezožieraj sa vinou

Za to, ako sa zachoval, ty nemôžeš. Snažila si sa dať do toho všetko, možno si občas povedala nejakú hlúposť, ale chlapa, ktorý má o teba vážny záujem, by ani hlúposť neodradila. Je to jeho chyba. Toto je životná skúsenosť, ktorá ťa mala niečo naučiť. Tak si zober poučenie, vystri sa a nahoď svoj krásny úsmev.é

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating