Častá otázka.. A prečo vlastne o mňa nemá nikto záujem? Nie je to tým, že by nebola atraktívna a dokonca to nie je ani tým, že by si bola zlý človek. Skôr tu ide o to, ako sa cítiš ty vo vlastnom tele a čo očakávaš nielen od partnera, ale od života celkovo.

Ako sme ti už niekoľkokrát písali, skutočný recept na dokonalý vzťah ti nedá nikto, pretože to je vec individuálna a čo platí pre jedného nemusí hneď platiť aj pre druhého. Každopádne, dnes ti dávame do pozornosti tip, ktorý ti možno otvorí oči a ty budeš zrazu vidieť jasnejšie, ako tomu možno bolo doteraz.

Kto by netúžil po láskyplných objatiach, po bozkoch a večeroch trávených s niekým, kto v nás dokáže prebudiť nadšenie a túžbu. No zrejme každý túži po skutočnej láske. Ale všetko, čo je nasilu nútené, vždy dopadne zle!

Ak aj ty teda patríš do tej skupiny, kde sa pýtajú, a prečo ja nemám to šťastie na muža, možno je to práve pre TOTO! Možno až príliš je z teba cítiť, ako veľmi po tom túžiš, že tvoja aura sa stáva akýmsi odpudzovačom pre opačné pohlavie. Úprimne, kto by chcel mať na krku zúfalku bažiacu len po láske. To hneď evokuje, že nič iné nedokážeš a tvoj život vlastne nemá ani smer a bez partnera si stratená.

Nájdi najprv samú seba. Urči si, čo chceš skutočne od života, kde sa vidíš, staň sa vyrovnanou osobou. Lebo presne to z teba urobí ženu. A vieš prečo? Pretože tak budeš mnohé veci zrazu vidieť úplne rozdielne.. A to je to, čo chce muž. Silnú ženu, ktorá si vie poradiť a nesedí len zúfalo a čaká na princa na bielom koni. Veď predsa, muž je niekedy dieťa sám o sebe, predstav si, že by ste boli takí dvaja. Nauč sa najprv milovať samú seba a pochop svoju podstatu. Láska príde, len netlač na pílu!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.